TOKİ'den 13 İle Yeni Millet Bahçesi İçin İhale Tarihleri Açıklandı

Her ile en az 1 millet bahçesi sözü ile çalışmalara başlanan projeler için TOKİ Temmuz ve Ağustos ayının yeni ihale duyurularını yayımladı.

TOKİ'den 13 İle Yeni Millet Bahçesi İçin İhale Tarihleri Açıklandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından seçim vaadi olarak verilen millet bahçesi projeleri için çalışmalar tüm hızı ile devam ediyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı millet bahçesi inşaatları için ihale ve inşaat sürecini Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ üzerinden yapılacağını ilan etmişti.

TOKİ'nin yeni ihale ilanları kapsamında yapılacak olan sosyal konut projelerinin yanı sıra Temmuz ayında yapılacağı ilan edilen yeni millet bahçesi projeleri belli oldu. Temmuz ve Ağustos ayında yapılacak olan yeni ihaleler ile 13 ilde yeni millet bahçesi yapılacağı ilan edildi.

TOKİ'DEN 13 İLE YENİ MİLLET BAHÇESİ İHALE İLANI TARİHİ DUYURULDU!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından yayımlanan ihale ilanları ile 13 ilde yeni millet bahçesi yapılacağı duyuruldu. Bu ilanlara göre yeni millet bahçesi yapılacak olan iller ve ilçeler şu şekilde sıralandı;

Muğla İli, Seydikemer İlçesi, Kemer Mahallesi Millet Bahçesi İle Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi

millet bahçesi hale ilanları 2

Ardahan İli Merkez İlçesi Aziziye Kışlası Millet Bahçesi İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi

Şanlıurfa İli, Birecik İlçesi, Saha Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale)

ihale ilanları 2

Manisa İli, Şehzadeler İlçesi, İshak Çelebi ve Adakale Mahalleleri (Ulucami ve Çevresi) Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale)

İstanbul İli, Pendik İlçesi, Dumlupınar Mahallesi Gecekondu Önleme Bölgesi Millet Bahçesinde yapılacak olan 1 Adet Köşk ve 1 adet Mescit İnşaatları İle Peyzaj Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi

İstanbul İli, Beykoz İlçesi, Yalıköy ve Ortaçeşme Mahalleleri Millet Bahçesi İle Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale)

Trabzon İli, Çaykara İlçesi Uzungöl Millet Bahçesi İle Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale)

millet bahçesi ihale ilanları 1

Yapılacak olan ihaleler ile beraber 13 ilde yapılacak olan yeni millet bahçeleri belirlenmiş oldu. Ağustos ayının sonuna kadar 13 ile yeni millet bahçesi için TOKİ ihaleye çıkacak.