TOKİ'den 3 Şehir İçin Özel Fiyatlarla Konut Satışı! 180 Ay Vade ve 590 TL Taksitle Ev Sahibi Olun!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) dar gelirli vatandaşları cüzi taksitlerle ev sahibi yapmaya devam ediyor. İşte TOKİ'nin son fırsatları...

Toki 12.09.2021 - 20:23 12.09.2021 - 20:33 Engin Uzunoğlu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından ucuz konut satışlarına devam ediliyor. Dar gelirli vatandaşların da ev sahibi olmaları için özel bir çalışma ortaya koyan TOKİ, Türkiye'nin 81 ilinde de konut projelerini sürdürüyor.

KİRA'DAN DÜŞÜK BEDELLERLE EV SAHİBİ OLMA FIRSATI

TOKİ'nin programa alınan ve devam eden konut projelerinden konut satışları zaman zaman yapılıyor. Bu konut satışları için TOKİ'nin resmi internet sitesi üzerinden ilanlarlar yayınlanarak vatandaşlar bilgilendiriliyor. Şartları taşıyan vatandaşlar da kendi durumlarına uyan konut satışları için TOKİ'ye başvuruda bulunup kiradan bile düşük bedellerle ev sahibi olabiliyorlar. 

TOKİ BALIKESİR MANYAS KONUT SATIŞ İLANI

TOKİ tarafından yayınlanan son konut satış ilanlarına göre Balıkesir'in Manyas ilçesinde konut satışlarına devam ediliyor. Manyas'taki Kızık Mahallesi'nden bulunan konut projesinde vatandaşlara 2+1 konutlar uygun ödeme koşulları ile satılıyor. 

balıkesir toki konut satışı

TOKİ Balıkesir Manyas 2+1 konut satış fiyatları ise 136 Bin TL ile 199 Bin TL arasında değişiyor. Başvuru yapan vatandaşlar yüzde 12 peşinat ödeyerek ayda 667 TL taksitle 180 ay vade imkanı eşliğinde ev sahibi olabiliyorlar. 

TOKİ ERZURUM AŞKALE KONUT SATIŞ İLANI

TOKİ'nin son yayınladığı konut satış ilanlarına göre Erzurum'un Aşkale ilçesinde yapılan konut projesinde de vatandaşlara ucuz fiyatlarla konut satışı yapılıyor. Bu kapsamda 3+1 konutların satışının gerçekleştirileceği TOKİ tarafından kamuoyuna ilan edildi. 

erzurum toki konut satışı

TOKİ'nin yaptığı açıklamaya göre bu konutların satış fiyatlarının 118.558 TL ile 141.690 TL arasında değiştiği bildirildi. 180 ay vade imkanının verildiği bu konut satışlarında yüzde 10 peşinat ödeyen vatandaşlar 592 TL taksit ile ev sahibi olma imkanına sahip olabiliyorlar. 

TOKİ KOCAELİ DİLOVASI KONUT SATIŞ İLANI

TOKİ tarafından yapılan bilgilendirmeye göre Kocaelİ'Nin Dilovası ilçesinde yapılan TOKİ projesinde uygun fiyatlarla konut satışları yapılıyor. 2+1 konutları satışa çıkaran TOKİ fiyat bilgilendirmesinde bulunarak fırsat duyurusunu yaptı. 

kocaeli toki konut satışı

TOKİ'nin Kocaeli'nin Dilovası ilçesinde gerçekleştirdiği konut satışlarında fiyatların 210 Bin TL ile 243 Bin TL arasında değiştiği belirtildi. Vatandaşlara 180 aya kadar vade imkanı verilirken bu vade imkanından yüzde 20 peşinat ödemesi yapılması durumunda yararlanılabileceği açıklandı. Bu konutlar için taksit tutarının ise 934 TL olduğu duyuruldu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@