TOKİ'den 35 İlde 45 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla Konut, İşyeri ve Arsa Satış İlanları!

Dar gelirli ailelerin kira öder gibi ev sahibi olmalarını sağlayacak sosyal konut projeleri üreten TOKİ arsa yatırımcıları ve işyeri satışı için beklenen ilanları yayımladı. Sadece 45 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan projelerde 35 ilde 149 konut, 21 ilde 111 işyeri, 32 ilde ise 276 işyeri için satış ilanı yayımlandı.

TOKİ 16.06.2021 - 14:22 16.06.2021 - 14:22

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından yayımlanan ilanlar ile yeni satış duyuruları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında 35 ilde 149 adet konutun, 21 ilde 111 adet işyerinin ve 32 ilde yer alan 276 adet işyerinin satışları için ilana çıkılmış oldu. 

TOKİ açık artırma ilanı ile 60 ay vadeli satış yapılacağını duyururken satışa sunulan çoğu konut ve işyerinin hemen teslim olarak satılması da açık artırmaya olan ilgiyi arttırdı. 

TOKİ AÇIK ARTIRMA 2021 İLANI! 35 İLDE 149 KONUT, 21 İLDE 111 İŞYERİ SATIŞA SUNULDU

Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen kişler tarafından yakından takip edilen TOKİ konut projeleri yanı sıra açık artırma ilanları da yayımlanmaya devam ediyor. Bugün 149 adet konut için açık artırma yapılırken yarın ise yani 17 Haziran 2021 Perşembe günü ise 111 adet işyeri için açık artırma yöntemi ile satış yapılacak. 

Açık artırma yöntemi ile satışa sunulan konutların olduğu iller Aksaray, Adana, Ankara,  Antalya, Balıkesir, Batman, Bilecik, Burdur, Bursa, Çorum, Denizli, Edirne, Erzincan, Eskişehir, Giresun, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Niğde, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tokat ve Uşak olarak sıralandı. 

Satışa sunulan konutlar 180 aya varan vadelerde satışa sunulurken peşinat tutarı ise yüzde 10, yüzde 25 ve yüzde 50 peşinat ile ödeme yapılabilecek. İşyeri satışları için ise Adana, Ankara, Amasya, Bilecik, Diyarbakır, Erzincan, Gaziantep, İstanbul, Kırşehir, Konya, Malatya, Manisa, Niğde, Osmaniye, Rize, Samsun, Siirt, Uşak, Trabzon, Yozgat ve Zonguldak illerinde başvurular kabul edilecek. 

ARSA YATIRIMCILARI DİKKAT! TOKİ ARSA SATIŞ İLANI YAYIMLANDI! 

TOKİ tarafından yayımlanan bir diğer açık artırma ilanı ise arsa satışı için yapıldı TOKİ konut, ticaret, sanayi, plansız arsalar, sosyal kültürel tesis alanları ile akaryakıt istasyon alanları gibi farklı niteliklere sahip olan 276 adet arsayı açık satış yöntemi ile alıcılara sunacak. 

Arsa satışı yapılan iller Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Artvin, Balıkesir, Bitlis, Bolu, Bursa, Çankırı, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Eskişehir, Gümüşhane, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Muğla, Niğde, Samsun, Tekirdağ, Uşak ve Van’da yer alıyor. 

TOKİ arsa satış ilanları yoğun ilgi görürken özellikle de arsa yatırımcıları tarafından takip ediliyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@