TOKİ'den Bile Ucuz Fiyatlar! 18-22 Ekim Haftanın Lojman Satış Duyuruları 19 İl için Fiyat Çizelgesi

Haftanın ihale ile lojman satış ilanları. 18 Ekim ile 22 Ekim tarihleri arasında başvuruları alınacak olan toplam 24 farklı lojman satış ilanı var. İşte onlerca lojman satış ilanı için detaylar.

Emlak Haberleri 18.10.2021 - 09:59 18.10.2021 - 10:01 Mustafa KARAGÖZ

18 Ekim Pazartesi ile 22 EKim Cuma gününe kadar başvuruları alınacak olan onlarca lojman satış ilanı var. Lojman satışları için 24 farklı kamu kurumu ilan yayımladı. Yayımlanan ilanların bir tanesinde 60'dan fazla konut satışı yapılacağı ilan edilirken bazı ilanlar 2 bazı ilanlar ise 20 satış için oldu. 

Kamuya ait onlarca lojmanın satışının yapılacağı hafta içinde, listede olan şehirleri tek tek sıraladık. Ev almak isteyenler için haftanın lojman satış ilanlarında 1+1 dairelerden 5+1 dubleks dairelere duyurular bulunuyor. 

18-22 EKİM PAZARTESİ CUMA LOJMAN SATIŞ İLANLARI

Lojman satışları ev alacaklar için çok önemli indirim olanağı sağlıyor. Hem piyasadan daha ucuza konut alma fırsatı yakalayan vatandaşlar hemde çok daha uygun kredi olanakları ile ev alabiliyorlar. Hem ucuz hemde düşük faizli kredi ile en uygun konutu alabilecek olan vatandaşlar başvuru yapılacak lojman satışlarını aktarıyoruz. 

İl İl Lojman Satışları

Lojman satış ilanlarında en fazla dikkat çeken ilanlar; Kırıkkale Milli Emlak Müdürlüğü'nün 10 lojman satış ilanı, Tokat Belediye Başkanlığı'nın 12 lojman satışı için yayımladığı duyuru yine yüksek kontenjanlı ilanlar arasında yer alıyor. Listenin bir diğer dikkat çeken ilanı 11 lojman satışı ile Sivas Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü olurken İstanbul Çevre ve Şehircilik Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı 30 konut satacak. 

Haftanın en çok dikkat çeken lojman satışı ise; Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Başkent Hisar Emlak Dairesi Başkanlığı'nın 58 kamu konutu satış ilanı oldu. 

TÜM İLLER İÇİN KAMU KONUTU - LOJMAN SATIŞI

Kamu konutu satışları için güncel listenin tamamını aşağıda tabloda paylaştık. Ev alma niyetinde olanlar için il il tüm liste ve satışlara dair kısa açıklamalar şöyle;

lojman 18-22 ekim (4)lojman 18-22 ekim (3)lojman 18-22 ekim (2)lojman 18-22 ekim (1)

Lojman satışlarına dair listenin tamamını sizlere aktardık. Yukarıda yer alan listeyi internet sitesinde görüntülemek için Basın İlan Kurumu Resmi İlan Portalının web sitesini kullanabilirsiniz. 

LOJMAN SATIŞLARI İÇİN BAŞVURULAR

Lojman satışı için bilinmeyen noktaların başında başvuru işlemleri geliyor. Lojman satış başvuruları yukarıda yer alan kurumlara doğrudan yapılacak. İl İl ilanları görüntülemek isteyenler kurumların web sitelerinden kılavuzlara ulaşabilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@