TOKİ'den Düzce'ye Konut Satış Müjdesi! 101 Daire Satacak Başvurular e-Devlet'ten

TOKİ Başkanlığı yeni gün itibariyle yayımladığı duyurusu ile Düzce'de 101 konut satışı yapacağını ve başvuruların Mart ayının ortasında alınacağını duyurdu. Fiyatlar 311 bin TL'den başlıyor.

Toki 24.02.2022 - 10:59 24.02.2022 - 11:01 Mustafa Karagöz

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nca yayımlanan duyurulara  Düzce ilanı da dahil edildi. Kurum Düzce'de yer alan projesinde toplam 101 konut satışı yapacağını bildirirken başvuruda bulunacak olan vatandaşlar için tüm detayları açıkladı. 

TOKİ'DEN DÜZCE'DE 311 BİN TL'NDEN BAŞLAYAN FİYATLARLA 101 KONUT SATIŞI

TOKİ'nin web sitesinde yayımlanan duyuruda kurumun Düzce Merkez Beyciler Mahallesinde yer alan projesinden ev satışı yapılacağı bildirildi. 

Bu projede yer alan 2+1 ve 3+1 daireleri satacak olan TOKİ fiyatların 311 bin TL'den başladığını bildirdi. Kurumun yayımladığı duyuruda en yüksek fiyatlı evin değeri 444 bin TL olarak duyuruldu. 

Ev almak isteyenler için uzun vadeli ödeme planları sunan TOKİ, yüzde 10, yüzde 12 ve yüzde 20 peşinat ödemesi ve 120, 180 ve 240 ay vadeli ödeme planları oluşturacak. 

düzce mart 2022 konut satışı2

KONUT SATIŞLARI KURALI OLACAK

İlan edilen satışların tamamı kuralı konut satışı kapsamında tamamlanacak. Projeye başvuruda bulunacaklar kurumun ilan ettiği tarihlerde e-Devlet'te başvurularını yapacaklar. Ön başvuru işlemlerini e-Devlet yada Ziraat Bankası'ndan yapacak olan vatandaşlar daha sonra kurumun bildirdiği tarihte kura çekilişine katılacaklar. Başvuruda bulunanlar arasından hak sahipleri belirlendiği zaman ise ödemeler planlanacak. 

Konut satışları için e-Devlet başvuruları 14 Mart tarihinde başlayacak 18 Mart tarihine kadar devam edecek. 

Kura çekiliş işlemleri ise 22 Mart tarihinde yapılacak. 

düzce mart 2022 konut satışı

ORTA GELİR GRUBU KAPSAMINDA BAŞVURULAR ALINACAK

Söz konusu konut satışları için başvuru işlemleri orta gelir grubu kapsamında yapılacak. Başvurular için 18 yaşını tamamlamış olmak ve Türk vatandaşı olmak şartları yeterli olacak. İsteklilerden hane gelir şartı gibi özel şartlar talep edilmeyecek.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@