TOKİ'den Günlük 1 Paket Sigara Fiyatına, Aylık 521 Lira Taksitle Ev Sahibi Olma Fırsatı! 18 Bin TL Peşinatla 2+1 Konut

TOKİ alt gelir grubu ucuz konut projeleri için Ekim ayına özel yeni konut projesi ilanları yayımlandı. Yayımlanan yeni ilan kapsamında günde 1 paket sigara fiyatına ev sahibi olma imkanı sunuldu!

Toki 04.10.2021 - 10:15 04.10.2021 - 10:32 Gülcan Özer

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ Ekim 2021 dönemine ait ucuz konut projesi satılık ev ilanları duyurularını yayımladı. Yayımlanan yeni ilanlar kapsamında konut kredisiz taksitle ev sahibi olmak isteyen kişilere 240 ay vadeli konut satışı başladı. 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesine dahil edildikten sonra alt gelir grubu ucuz konut projelerine yoğunlaşan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ Ekim ayı ilanlarını yayımladı. Yayımlanan ilanlar kapsamında günde 1 paket sigara fiyatına takabül eden 18 TL taksitle ev sahibi olma imkanı sunuldu. Farklı illerde yer alan konut satışları her gün yenileniyor ve yeni başvuruların açılması durumunda ilanlarla duyuruluyor. 

TOKİ EKİM 2021 TÜRKİYE GENELİ SATIŞ LİSTESİ GÜNCELLENDİ! 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen talimat sonrasında dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapmak amacı ile ucuz konut satışlarına ağırlık veren TOKİ Ekim ayına özel yeni ilanlarını yayımladı. Yayımlanan ilanlar kapsamında aylık sadece 521 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olma imkanı sunuldu. 

toki-ekim-ayı-konut-satış-ilanları

TOKİ KONYA HADİM İLÇESİ KONUT PROJESİ AL GELİR GRUBU UCUZ EV BAŞVURULARI BAŞLADI! 

Ev sahibi olmak isteyen ancak yükselen konut fiyatları nedeni ile alımda bulunamayan dar gelirli vatandaşlara yönelik olarak ucuz konut projesi ilanları yayımlamaya devam eden TOKİ bu kapsamda yeni ucuz konut projeleri üretmeye devam ediyor. Bu projelerden biride TOKİ Konya Hadim İlçesi Alt Gelir Grubu Konut Projesi için yayımlandı. 

Yayımlanan ilan kapsamında 11 Ekim 2021 tarihi itibari ile başvuruların başlayacağı duyurulurken Ziraat Bankası Hadim Konya şubesi üzerinden kabul edilecek olan başvurularda en düşük konut peşinatı 18 bin 782 TL ve en düşük aylık taksit tutarı ise 521,74 TL olarak ilan edildi. 

toki-konya-satış-ilanı

TOKİ'DEN NASIL EV ALINIR, KONUT SAHİBİ OLUNUR, ALT GELİR GRUBU BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ konut satış ilanları TOKİ GOV TR resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmakta olup konut başvuruları Ziraat Bankası ve Halkban şubeleri üzerinden her projeye özel olarak verilen ilanda açıklanan şube üzerinden kabul edilmektedir. 

25 yaşından büyük Türk vatandaşları, projenin bulunduğu il sınırları içerisinde 1  yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması şartı ile konut başvurusu yapabilir. Ancak eşi, kendisi ya da bakmakla yükümlü olduğu çocuğu üzerine konutu olanlar ya da daha önce TOKİ'den konut alan kişilerin başvuruları kabul edilmemektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@