TOKİ'den Hızlı Satış! 3 Konut 21 İşyeri Yarısı Peşin Yarısı 120 Ay Vadeli Satılacak

Adana'nın 3 farklı ilçesinde bulunan TOKİ gayrimenkulleri satışa çıkarıldı. TOKİ 3 konut ile 21 adet işyerini yarısı peşin yarısı 10 yıl vadeli satışa çıkardı. İşte o detaylar.

Toki 01.02.2022 - 13:59 01.02.2022 - 14:02 Mustafa Karagöz

TOKİ Başkanlığı'nın yeni satış duyurusu yayımladı. Adana'nın 3 ilçesinde bulunan gayrimenkuller açık artırma ile satılacak olup alanlara kolay ödeme yöntemleri sunulacak. TOKİ'den konut alacaklar için ve işyeri satışları için kurum yüzde 50'sinin peşin ödenmesini istiyor. Geriye kalan tutar ise 120 ay vade ile ödenebilecek. İşte TOKİ konut satış duyurusunun detayları. 

TOKİ BAŞKANLIĞI'NDAN 24 GAYRİMENKUL SATIŞI

TOKİ yayımladığı duyurusunda toplam 24 adet gatrimenkul satışı yapacağını ilan etti. Adana'ya bağlı Yüreğir, Sarıçam ve Seyhan İlçelerinde yer alan ve TOKİ'ye ait olan 24 gayrimenkulün 21 tanesi işyeri vasfında. Geriye kalan 3 gayrimenkul ise konut vasfında. 

Satışların açık artırma usulü ile yapılacağını ilan eden TOKİ Başkanlığı, ihaleye katılmak isteyeceklerin neler yapacağını ilan etti. 

Konut satışları için 16 Şubat Çarşamba günü saat 10.30'da ihale düzenleneceğini ilan eden TOKİ, işyeri satışlarının bir gün sorna 17 Şubat tarihinde olacağını bildirdi. Açık artırma ilanları için başvuruda bulunacak olan vatandaşlar başvurularını ihale tarihine kadar tamamlayacaklar. Kurum başvuru açıklamasında açık artırmaya internet katılımı için kayıtların 15 Şubat Salı günü sona ereceğini açıkladı.

toki konut satış adana şubat 2021

Bu kapsamda başvuruda bulunacak olan vatandaşlar bu tarihe dikkat edecekler. İhale başuru işlemleri ve ihaleye katılımın nasıl yapılacağına dair tüm detayları Emlak Yönetim ve TOKİ Başkanlığı'nın web sitesinden öğrenebilirler. 

Emlak Yönetim üzerinden detaylı bilgi almak isteyenler başvuru öncesinde 0212 608 155 00 telefon numarasını arayarak hem ihale hem de başvuru ayrıntılarını öğrenebilirler. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@