Tolga Karel 80 Dolarla İşe Başladığı ABD'de Lüks Malikane Yaptırmak İçin Arsa Satın Aldı

Türkiye'deki tüm şöhretini bırakarak Amerika Birleşik Devletleri'ne yerleşen ve kurduğu işi devasa boyutlara getiren eski oyuncu Tolga Karel, ABD'de gayrimenkul yatırımlarına devam ediyor. 

Emlak Magazin 27.10.2021 - 21:37 27.10.2021 - 21:44 Engin Uzunoğlu

Türk televizyonlarında büyük izler bırakan dizilerden olan Yaprak Dökümü ile büyük bir üne kavuşan oyuncu Tolga Karel sürpriz bir karar ile hem oyunculuğu bırakmış hem de Amerika Birleşik Devletleri'ne yerleşmişti. Sarah Scoot ile evlendikten sonra hayatında radikal değişiklikler yapan Tolga Karel'in ABD'de kurduğu sağlık turizm şirketi iflas etmişti. 

ABD'DE İŞ HAYATINA İFLASLA BAŞLAMIŞTI

Yaşadığı iflasın ardından çok zor günler geçiren Tolga Karel, eşinin ailesinin Illinois eyaletindeki evine taşınmak zorunda kalmıştı. Tolga Karel 2018 yılında aylık 8 bin dolar maaşla TIR şoförlüğü yapmaya başlayarak Türkiye'de de gündem olmuştu. 

80 DOLAR İLE İŞE BAŞLADI, ŞİRKET KURUP EV SATIN ALDI

Tır şoförlüğüne başladıktan sonra röportaj veren Tolga Karel 80 dolar ile başladığı iş hayatının şahane bir atılıma dönüşeceği iddiasında bulunmuştu. Tolga Karel'in bu iddiası gerçekleşti ve önce ABD'de ev satın aldı, ardından da bir şirket kurarak iş hayatında beklediği atılımı yaptı. 

ABD'DE GAYRİMENKUL YATIRIMLARI YAPIYOR

İşlerini oldukça büyüten Tolga Karel, ABD'de lojistik sektöründe faaliyet gösteren bir şirket sahibi oldu. Tolga Karel'in 2026'da hedefinin 100 araçlık bir filo olduğu geçtiğimiz aylarda basında yer almıştı. Bir yandan iş hayatını düzene koyan Tolga Karel bir yandan da gayrimenkul yatırımı yapmayı sürdürüyor. Eşi ve çocukları ile yaşayacağı bir lüks malikane yaptırmak isteyen Tolga Karel bunun için bie arsa yatırımı yaptı. 

LÜKS MALİKANE YAPTIRMAK İÇİN ARSA SATIN ALDI

tolga karel arsa satın aldı

Florida'nın en gözde bölgelerinden merkezi bir yerde arsa satın alan Tolga Karel, kısa bir süre içerisinde bu arsanın üzerinde lüks bir malikane yaptırmayı hedefliyor. Satın aldığı arsanın sözleşmesini imzaladıktan sonra sosyal medya üzerinden de açıklama yapan Tolga Karel, “Rüya evimizi yaptırmak için güzel bir gün” yorumunu yaptı. 

Tolga Karel daha önce de Florida'da bir ev satın almıştı. Bu ev için satın alma işlemlerini 2020'de tamamlayan Tolga Karel toplam 320 bin dolar ödeme yapmıştı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@