Tosun Paşaya Böylesi Yakışırdı! Cenk Tosun Saray Yavrusunu Andıran Villasına Servet Ödedi

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Cenk Tosun İngiltere'ye transfer olmuştu. Tosun Paşa lakaplı yıldız futbolcu ailesi için kesenin ağzını açtı, saray yavrusu küçük bir servet ödedi!

Emlak Magazin 06.09.2021 - 11:45 06.09.2021 - 11:53 Gülcan Özer

Oynadığı başarılı futbolu kadar beyefendi kişiliği ve örnek aile yaşantısı ile taraftarın kalbine taht kurmayı başaran Tosun Paşa lakaplı Cenk Tosun yeni emlak yatırımı ile emlak magazinine konu oldu. Yıldız futbolcu elde ettiği gelirinin büyük bir bölümünü emlak yatırımı ile değerlendirken yeni yapmış olduğu yatırımla bu sefer ailesi için adeta bir saray yavrusu satın aldı. 

İngiltere’nin Premier League takımlarından Everton’a transfer olan ve oynadığı başarılı futbolu ile kariyerinde hızla yukarıya tırmanmaya devam eden Tosun İstanbul Acarkent'ten yeni bir emlak yatırımı daha yaptı. Hürriyet Gazetesi yazarlarından Mehmet Üstündağ tarafından yapılan habere göre Cenk Tosun ailesinin rahat edebilmesini sağlamak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadı ve yeni evine bir servet ödedi. 

CENK TOSUN ACARKEN'TEN 18 MİLYON LİRAYA VİLLA SATIN ALDI! 

2019 senesinde Everton takımına tranfser olmak için 22,5 milyon Euroluk sözleşmeye imza atarak büyük bir başarıya imza atan Cenk Tosun futboldan kazandığı parayı emlak yatırımı ile değerlendirmeyi tercih ediyor. 2 çocuk babası olan Cenk Tosun eşi Ece Tosun'un bir dediğini iki etmezken eşi ve çocukları için yeni bir villa satın aldı. 

cenk-tosun-emlak-yatırımı

İstanbul'da ünlülerin vazgeçilmez adresi olan Acarkent Sitesi'ni tercih eden Tosun Paşa yeni evi için 18 milyon liralık ödeme yaparken evin dekorasyonu için de tüm yetkiyi eşi Ece Tosun'a verdi. Hatırlanacağı üzere Cenk Tosun geride bıraktığımız sezon Everton'dan kiralık olarak Beşiktaş'a geri dönüş yaşamış, ancak şansız bir sakatlık geçirdiği için sahalardan uzun süre uzak kalmıştı. 

Yeni evinde kendisine özel birde antreman odası hazırlatan Cenk Tosun'un Ocak ayında Everton'a geri dönüş yapacağı ve yeniden İngiltere'de top koşturacağı belirtiliyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@