Toyota Coralla Marka Araç 62 Bin 100 TL'ye Kaymakamlıktan Satılık

Resmi araçların satışına dair yayımlanan son duyuruda, Toyota Coralla marka araç için ilan yer aldı. Söz konusu araç için Pendik SYDV 61 bin 100'den ihale ilanına çıktı.

Finans 26.10.2021 - 16:36 26.10.2021 - 16:36 Mustafa KARAGÖZ

İstanbul ili Pendik İlçesinde yer alan ve kaymakamlık bünyesinde faaliyet gösteren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ikinci el araç satış ilanı yayımladı. Yayımlanan duyuruda aracın marka model fiyat ve ihale bilgileri aktarıldı. 

KAYMAKAMLIKTAN SATILIK 2. EL TOYOTA CORALLA

Pendik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından yayımlanan ilanda kuruma ait bir aracın satış listesine eklendiği ve aşağıda yer alan fiyat bilgileri ile satılacağı açıklandı. 

İlana göre kurum tarafından satışa çıkarılan aracın plakası 34 GJD 44 olarak duyuruldu. 2006 model olan ve binek otomobil sınıfında yer alan aracın motor ve şase numaraları da "3ZZE302592 - NMTBZ28E20R097658" olarak açıklandı.

Araç için ihale işlemlerinin 9 Kasım tarihinde tamalanacağını ilan eden Pendik SYDV aracın 62.100 TL ile ihale edileceğini bildirdi. İşte aracın satışı için yayımlanan duyuru. 

pendik sydv araç satışı

"Yukarıda nitelikleri belirtilen taşınır malın (taşıt) 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesine göre Açık Teklif Usulü ile satış ihaleleri, hizalarında gösterilen gün ve saatte, Pendik İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında toplanacak komisyon tarafından yapılacaktır."

KAYMAKAMLIKTAN SATILIK TOYOTA CORALLA ARAÇ BAŞVURULARI

Geçici teminat bedeli olarak bildirilen rakam aracı almak isteyenlerin ihale başvurularında alınan bedeldir. Diğer bir değişle ihale başvuru ücretdir. Söz konusu ücretin ödenmesi ve makbuzun kuruma teslim edilmesi durumunda ihale başvurusu tamamlanır ve istekliler teklif verebilirler. 

Başvurular için

Başvuruda bulunmak isteyenler kuruma giderek ihale şartnamesini alacaklar. Daha sonra şartnamede yer alan başvuru evraklarını toplayacak olan istekliler kuruma başvurularını iletecekler. Ardından ihale tarihinde açık artırmaya katılıp tekliflerini sunacaklar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@