Toyota Gözünü Kararttı 389 Bin TL ÖTV İndirimi Açıkladı! Araba Sahibi Yapacak Corolla, RAV4, Yaris Nisan Kampanyası

Toyota ÖTV siz fiyat listesi Nisan 2022 ile araba sahibi olmak isteyen kişileri harekete geçirecek kampanyasını açıkladı. Dev kampanya ile sıfır araç fiyatlarına 389 bin liralık ÖTV indirimi geldi.

Finans 12.04.2022 - 14:15 12.04.2022 - 14:15 Gülcan Özer

Korona virüs döneminin zam şampiyonları arasında yer alan araç fiyatları için vatandaşlar indirim beklentisi içerisine girmişti. Ancak araç fiyatları için her indirim beklentisi oluştuğu dönemde patlak veren yeni bir kriz nedeniyle fiyatlar düşmek yerine biraz daha yükselişe geçmişti. Son dönemde yeniden baş gösteren stok sorunu ile fiyatlar bir kere daha yükselişe geçmişti. 

Bayram öncesi araba sahibi olmak isteyen kişiler için beklenen kampanyayı Toyota duyurdu. Toyota Nisan kampanyası ile hem araç fiyatlarını mümkün olan en uygun seviyeye çekti hem de elektrikli araç almak isteyen müşterilerine özel ÖTV teşvikli indirimli fiyat listesi 2022 duyurusunu güncelledi. Yeni listede Toyota tarafınan satışa sunulan elektrikli araç modelleri olan Toyota Corolla Hybrid, Toyota Yaris Hybrid, Toyota RAV4 Hybrid için büyük indirim seçenekleri sunuldu. 

TOYOTA COROLLA HYBRİD NİSAN 2022 KAMPANYASI İLE 187 BİN TL ÖTV İNDİRİMİ! 

ÖTV'siz araç almak isteyen kişilerin yakından takip ettikleri Toyota ÖTV teşvikli fiyat listesi Nisan ayına özel olarak güncellendi. Toyota'nın en çok satan amiral modelleri arasında yer alan Corolla modelinde sunulan ÖTV teşviki indirimi 187 bin liraya ulaştı. Toyota Coralla Hybrid Dream e-CVT donanım paketi satış fiyatı 706 bin 900 TL seviyesinden ÖTV teşvikli fiyatı ile 542 bin 750 liraya çekiliyor. 

corrala hybrid fiyat listesi

Yine Toyota Corolla Hybrid Passion X-Pack e-CVT donanım paketi için belirlenen satış fiyatı olan 800 bin 900 liralık satış fiyatı yapılan indirim kapsamında 614 bin 800 liraya kadar çekiliyor. 

yaris fiyat listesi

ÖTV TEŞVİKLİ TOYOTA YARİS NİSAN 2022 FİYAT LİSTESİ! KAÇ LİRALIK ÖTV İNDİRİMİ VAR?

Kendi sınıfının en çok satan araba modelleri arasında yer alan Toyota Yaris modelinde en düşük donanım paketi olan 1.5 Hybrid Dream e-CVT paketinde satış fiyatı ÖTV indirimi ile 579 bin 250 liraya kadar çekiliyor. 

chr fiyat listesi

TOYOTA C-HR VE RAV4 MODELİNDE ÖTV İNDİRİMİ VAR MI?

Evet, Toyota hybrid modeli olarak üretilen iki modelinde de ÖTV teşviki ile indirim yapıyor. 389 bin liraya varan ÖT indirimi ile sıfır araç almak isteyenlere büyük fırsat sunulurken devlet emisyon oranını düşürmek için elektrikli araç alan kişilere ÖTV teşviki ile fiyat indirimi avantajı sağlıyor. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@