Toyota'dan Yakıt Cimrisi SUV! Toyota ÖTV İndirimli RAV4 2022 Fiyat Listesi

Son dönemin en çok satılan araba modelleri arasında yer alan SUV araba sahibi olmak isteyen kişiler için Toyota beklenen Mayıs ayı kampanyasını duyurmuştu. ÖTV'siz Toyota Rav4 fiyatı!

Toyota'dan Yakıt Cimrisi SUV! Toyota ÖTV İndirimli RAV4 2022 Fiyat Listesi

Sıfır araç fiyatları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken Toyota yeni kampanyasını patlattı! SUV araç sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak başlatılan kampanyada hem sıfır araç fiyatına indirim yapıldı hem de özel finans destekleri kapsamında isteyen kişilere taksitle ödeme imkanı sunuldu. Toyota markasının en iddialı modelleri arasında gösterilen Toyota RAV4 modelinde geçerli olan fiyatlarda hybrid araç olması nedeni ile ÖTV muafiyetli indirimler yapıldı.

Bilindiği üzere Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından karbon salınımını azaltmak ve çevreci araçları teşvik etmek amacı ile alınan karar kapsamında hybrid araçların satışını teşvik etmek amacıyla bu araçlara ÖTV muafiyeti uygulanacağı ilan edilmişti. ÖTV'siz araç almak isteyen kişiler bu nedenle son dönemde ağırlıklı olarak geleceğin aracı olarak lanse edilen bu araçları tercih ediyordu.

TOYOTA ÖTV MUAFİYETLİ FİYAT LİSTESİ MAYIS 2022! TOYOTA RAV4 SATIŞ FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

Toyota'nın en çok satan SUV modelleri arasında yer alan RAV4 modelini satın almak isteyen kişiler için yayımlanan Mayıs ayına özel satış fiyatları büyük yankı uyandırdı. Pandemi döneminde hem üretimin azalması hem de talebin yükselmesi ile rekor kıran sıfır araç fiyatları cep yakmaya başlamıştı. Süreçte Toyota'da en çok zamlanan pek çok modele ev sahipliği yapmıştı.

toyoto fiyatı

Toyota RAV4 Hybrid 4x4 Flame e-CVT Donanım Paketi ÖTV muafiyetli fiyat listesi 1 milyon 205 bin 900 TL

Toyota RAV4 Hybrid 4x4 Passion e-CVT Donanım Paketi ÖTV muafiyetli fiyat listesi 1 milyon 329 bin 200 TL

Toyota RAV4 Hybrid 4x4 Passion X-Pack e-CVT Donanım Paketi ÖTV muafiyetli fiyat listesi 1 milyon 369 bin 100 TL

TOYOTA ÖTV MUAFİYETİ İNDİRİMİ HANGİ ARAÇLARDA GEÇERLİ?

Araba sahibi olmak isteyen kişiler daha düşük fiyatlarla araç satın almak için ÖTV indirimi kampanyalarını yakından takip ederken Toyota ÖTV kampanyası sadece hybrid yani elektrikli araç modellerinde geçerli oluyor. Elektrikli araç satın almak isteyen kişilere bakanlık tarafından çevreyi korumak adına ÖTV muafiyeti hakkı tanınırken bazı bankalar bu araçlara çevreci taşıt kredisi paketi adı altında düşük faizli kredi desteği veriyor.

Haber Kaynağı: Emlak365.com