Tozkoparan Dizisi Nerede Çekiliyor (Konusu, Oyuncuları, Sosyal Medya Hesapları)

Ailece izlenebilecek sevilen dizilerinden olan Tozkoparan dizisinin nerede çekildiği, oyuncu kadrosunun kimler olduğu merak konusu.

EMLAK MAGAZİN 04.03.2019 - 11:22 15.07.2021 - 00:17 Emlak 365

Ailece izlenebilecek sevilen dizilerinden olan Tozkoparan dizisinin nerede çekildiği, oyuncu kadrosunun kimler olduğu merak konusu. Sizler için bu konuları haberleştirdik...

Tozkoparan dizisi 11 Kasım 2018 tarihinde ilk bölümünü yayınladı. Dizinin yönetmenliğini Şevki Es yaparken senarist koltuğunda ise beş farklı isim oturuyor. Dizinin senaryo ekibinde Ramazan Demirli, Selin Arapkirli gibi isimler bulunuyor. Tozkoparan dizinin yapımcısı ise Elif Hamamcı’dır. Bir TRT 1 dizisi olan Tozkoparan, her Pazar saat 17:30’da izleyiciler ile buluşuyor.Tozkoparan Dizisi Hangi Semtte Çekiliyor?Tozkoparan dizisinin çekildiği yer İstanbul’un Beykoz ilçesidir. Dizide bulunan çocukların sık sık gittikleri bir orman vardır. Bu orman da Beykoz yakınlarında bir yerde bulunuyor. Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından alınmış izin ile dizinin bazı sahneleri yine Beykoz’da bulunan bir okulda çekiliyor.Tozkoparan Dizisinin Konusu Nedir?Tozkoparan dizisinin konusu 10 yaşlarında zeki ancak biraz içine kapanık bir çocuk olan Mete’nin hikayesidir. Mete okçuluğu oldukça meraklıdır. Ancak küçük çocuğun akciğerlerinde bulunan sağlık sorunu okçuluğu yalnızca hayallerinde yapmasına neden olur. Mete’nin hastalığının iyice ilerlemesinin ardından ailesi çözümü küçük bir kasabaya yerleşmekte bulur. Fakat bu durumdan kız kardeşi pek de memnun değildir. Mete burada yeni okula başlar ve bu okulda okçuluk eğitimi olduğunu öğrenir. Hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulan Mete, sessiz karakterinden de sıyrılacaktır.

Tozkoparan Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir?Tozkoparan dizisinin oyuncuları arasında genç isim Özgür Ege Nalcı yer alıyor. Özgür Ege dizide Mete’yi canlandırıyor. Tozkoparan’da ayrıca Burak Kut, Gökhan Atalya ve Burcu Altın gibi isimler de yer alıyor. Dizinin diğer genç oyuncuları arasında ise Elif karakteri ile Leyla Kırşan, Sinan karakteri ile de Yağız Kılınç bulunuyor.Tozkoparan Dizisinin Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileri?Tozkoparan dizisinin sosyal medya hesapları şunlardır:
  • Facebook: https://tr-tr.facebook.com/tozkoparandizi/

  • Twitter: https://twitter.com/tozkoparandizi

  • Instagram: https://www.instagram.com/tozkoparandizi/?hl=trEmlak365.com


Yorumlar (1)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@