TPKG Kadastro Haritalarının Sayılaştırılması İşi İçin İhaleye Davet İlanı Yayımladı

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Kadastro Haritalarının Sayısallaştırılması ve Kadastro Harita ve Bilgilerinin Güncellenmesi İşi için iki ayrı ihale ilanı yayımladı.

GÜNDEM 07.01.2020 - 08:30 15.07.2021 - 00:11 Emlak 365

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Kadastro Haritalarının Sayısallaştırılması ve Kadastro Harita ve Bilgilerinin Güncellenmesi İşi için iki ayrı ihale ilanı yayımladı. Yayımlanan ihale ilanlarının detayları haberimizde.

7 Ocak 2020 tarihli Resmi Gazete ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ihaleye davet ilanı yayımladı. Yayımlanan ihale ilanı ile Kadastro Harita ve Bilgilerinin Güncellenmesi İşi ve Kadastro Haritalarının Sayısallaştırılması işleri için katılımcılara davette bulunuldu. İHALEYE DAVETTapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünden:Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü TAPU VE KADASTRO MODERNİZASYON PROJESİ EK FİNANSMAN (TKMP-EF) Kapsamında Yapılacak Kadastro Haritalarının Sayısallaştırılması (3402/Ek 1) İşiGrup-Ek1-6 IBRDKredi No: 8541-TRTürkiye Cumhuriyeti Hükümeti, Uluslararası İmar ve Kalkınma Bankası’ndan, Tapu ve Kadastro Modernizasyon Ek Finansman (TKMP-EF) Projesi’nin finansmanı için bir kredi almış olup bu kredinin bir bölümünün Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün gerçekleştireceği Kadastro Haritalarının Sayısallaştırılması (3402/Ek 1) İşi sözleşmeleri kapsamında yapılacak ödemeler için kullanılmasını öngörmektedir.Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, ilgilenen firmaları aşağıda detayları verilen sayısallaştırma çalışma alanlarında “Kadastro Haritalarının Sayısallaştırılması (3402/Ek1) Grup Ek 1-6.” işlerinin gerçekleştirilmesi için Dünya Bankası satın alma esas ve usulleri doğrultusunda, Ulusal Rekabetçi İhale (National Competitive Bidding – NCB) yöntemiyle kapalı zarf teklif vermeye davet etmektedir. Bahsi geçen işler 16 ihale paketi olarak yapılacaktır. Sayısallaştırma alanı bilgileri şartname ekinde verilecektir.

İLAN METNİNİN TAMAMINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.. Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@