Trendyol 9 10 11 Kasım İndirimleri Nedeni İle Uygulama Çöktü! Trendyol Neden Girilmiyor, Hata Veriyor?

Trendyol indirim kampanyası büyük yankı uyandırırken vatandaşın yoğun talebi sonrası uygulama sonrası hem Trendyol mobil uygulama hem de Trendyol internet sitesi çöktü! Trendyol neden girmiyor, Trendyol 9 10 11 Kasım indirimleri neden hata veriyor? İşte resimlerle indirimli ürünler, elbise, ayakkabı , koton elbise ve markalar tarafından sunulan fırsatlar! Türkiye'nin en hızlı büyüyen online alışveriş siteleri arasında yer alan Trendyol büyük indirim kampanyası ile yine gündem olmayı başardı.

Gündem 10.11.2019 - 00:20 15.07.2021 - 00:12 Serhat Karaman

Trendyol indirim kampanyası büyük yankı uyandırırken vatandaşın yoğun talebi sonrası uygulama sonrası hem Trendyol mobil uygulama hem de Trendyol internet sitesi çöktü! Trendyol neden girmiyor, Trendyol 9 10 11 Kasım indirimleri neden hata veriyor? İşte resimlerle indirimli ürünler, elbise, ayakkabı , koton elbise ve markalar tarafından sunulan fırsatlar!

Türkiye'nin en hızlı büyüyen online alışveriş siteleri arasında yer alan Trendyol büyük indirim kampanyası ile yine gündem olmayı başardı. Trendyol 9 - 10 - 11 Kasım İndirim Günleri! Trendyol indirim kampanyası ile 9 Kasım Cumartesi günü, 10 Kasım Pazar günü ve 11 Kasım Pazartesi günü olmak üzere toplamda 3 gün sürecek büyük indirim fırsatı sunuldu. Düzenlenen kampanya kapsamında stoklarla sınırlı olmak üzere seçili ürünlerde yüzde 80'e varan oranlarda indirim yapıldı. Ancak sosyal medyada yapılan çok sayıda yorum ve değerlendirmede pek çok kişi uygulamada yer alan ürünlere eski fiyatlarının üzerine zam yapıldıktan sonra indirim uygulandığı iddiasında bulunarak tepki gösterdi. Örneğin 6 Kasım tarihinde 1.200 lira olan bir elektronik eşya 1.900 liradan satışa sunuldu ve bu fiyat üzerinden indirim yapılarak yeniden 1.200 liraya düşürüldü. Yani indirim sonrası iddialara göre fiyatlar bariz oranda yükseltildi ve vatandaş indirim tuzağına çekilmeye çalışıldı. 

Trendyol İndirimleri Hangi Ürünlerde?Mobil uygulama üzerinden yayımlanan ilanlarda kozmetik ürünlerde yüzde 15 oranında indirim yapılırken, bilgisayar ürünlerinde yüzde 80'e varan indirimler yapıldı. 

Cep telefonu ve cep telefonu aksesuarları kategorisinde yüzde 70 indirim yapılırken mobilya da ise yüzde 75 ' e varan oranda indirim yapıldı. 

Trendyol Neden Çöktü, Girilmiyor, Hata Veriyor? (Trendyola Giremiyorum)Yapılan indirimin stoklarla sınırlı olması aynı anda pek çok kişinin uygulamaya girmeye çalışmasına neden oldu. Hem mobil uygulama hem de Trendyol internet sitesi yaşanan yoğunluğun ardından ne yazık ki çöktü. Pek çok kişi ana sayfaya bile giremezken an sayfaya giren kişiler de bir süre sonra ürün seçmek istediklerinde hata mesajı alıyorlar. Yoğunluktan kaynaklanan sorunun kısa sürede çözüleceği belirtiliyor. 

Emlak365.com 


Gelişmelerden Haberdar Olun

@