Trendyol Büyük Ağustos İndirimi! Yüzde 50, 60, 70'e Varan İndirimler Başlıyor

Trendyol yaz sonu indirimlerine başlamaya hazırlanıyor. Büyük Ağustos indirimleri kapsamında çok sayıda üründe kampanya düzenleyecek olan Trendyol'un kampanya tarihleri ve öne çıkan ürünler.

Trendyol Büyük Ağustos İndirimi! Yüzde 50, 60, 70'e Varan İndirimler Başlıyor

Dİjital alışveriş platfomu olan Trendyol büyük indirime hazırlanıyor. Milyonlarca kişinin kullandığı ve pandemi süreci ile birlikte daha da büyüyen Trendyol, tarafından başlatılan kampanyaya dair tüm bilinmesi gerekenler sizlerle.

TRENDYOL'DAN YAZ İNDİRİMLERİ KAMPANYASI

Trendyol tarafından başlatılacak olan kampanya hemen hemen her ürün kategorisini içeriyor. 18 Ağustos tarihinde başlayacak kampanya 22 Ağustos tarihine kadar devam edecek. ilk indirimli ürünler ise 17 Ağustos'u 18 Ağustos tarihine bağlayan gece 00.00'da ilan edilecek. Müşteriler gece yarısından sonra indirimlerden faydalanabilecekler.

ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLER NELER?

Tredyol indirimlerinde en fazla indirim olması beklenen alanlar elektronik ve kozmetik ürünleri. Bu iki kategoriye olan ilginin çok yüksek olması ve uzun süre sonra büyük indirim kampanyası düzenlenecek olması özellikle elektronik eşyada özel fırsat beklentilerini artırdı.

Kadınlar için kozmetik ürünlerinde de ilginin çok yüksek olması nedeniyle firmaların çok özel olanaklarla müşterilerinin karşılarına çıkması bekleniyor.

Diğer öne çıkan alanlar ise süpermarket, erkek giyim ürünleri, kadın giyim ürünleri, aksesuar, ev eşyaları, beyaz eşya ve dekorasyon olması bekleniyor. Çok sayıda üründe en az yüzde 10 en fazla ise yüzde 70 oranında indirimler olabileceği de belirtiliyor.

TRENDYOL'DAN ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR?

Trendyol indirimlerinden faydalanmak isteyenler için öncelikle siteye üye olunması gerek. Kişisel bilgiler ve iletişim bilgilerini Trendyol'a kaydeden müşteriler daha sonra alışverişe başlayabilecekler. Alışverişler kredi kartı ile ödeme ve kargo ile teslim şeklinde olacak.

SONRAKİ HABER