Trendyol gayrimenkul satacak! Trendyol Emlak nedir, nasıl ilan verilir?

En büyük e-ticaret platformlarından biri olan Trendyol, gayrimenkul satışına başladı. Trendyol Emlak üzerinden nasıl satış yapılır, üyelik ücreti ne kadar? İşte tüm ayrıntılar.

Trendyol gayrimenkul satacak! Trendyol Emlak nedir, nasıl ilan verilir?

Türkiye'nin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan Trendyol, kapsamını genişleterek gayrimenkul satmaya başlayacak. Trendyol Emlak ile konut, arsa, işyeri, ofis gibi taşınmazların satışı gerçekleştirilebilecek. Hem alıcılar hem de satıcılar Trendyol Emlak'a üye olarak gayrimenkul alım satımı yapabilecekler. Peki Trendyol Emlak nedir, gayrimenkul satışı nasıl yapılır?

Trendyol Emlak nedir?

Büyük gayrimenkul satış sitelerine rakip olarak geliştirilen, gayrimenkul satış ve kiralama platformu Trendyol Emlak erişime açıldı. Alibaba Group çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Trendyol, hizmet kapsamını genişleterek Trendyol Emlak'ı hizmete açtı.

Trendyol Emlak'ta kiralık ve satılık konutlar, ofisler ve arsalar yer alacak. Platformun lansman sürecinde yeni ilan oluşturulabiliyor ancak ilanlar henüz görüntülenemiyor. Trendyol Emlak, ilerleyen günlerde tam olarak hizmet vermeye başlayacak ve satılık, kiralık gayrimenkul satışlarını başlatacak.

Trendyol Emlak'a nasıl ilan verilir?

Trendyol'un gayrimenkul ayağı olan Trendyol Emlak'a ilan verebilmek için öncelikle üye olmak gerekiyor. İlan vermek isteyenler Trendyol'un internet sitesi üzerinden ' Trendyol'da Satış Yap ' seçeneğine tıklayıp, başvuru formunu doldurduktan sonra satış yapılacak panelde 'Emlak' seçeneğini seçecekleri.

Bunun yanında OFİS TRENDYOL COM / LOGİN adresine girerekte üye olmak mümkündür.

Trendyol Emlak üyelik ücreti var mı, ne kadar?

Trendyol Emlak'ta ilan oluşturabilmek için üyelik adımlarını tamamladıktan sonra ilan oluşturulabiliyor. Lansmana özel şu an tüm ilan paketleri ücretsiz olarak sunuluyor. Lansman süreci bittikten sonra ise başlangıç paketi 199 TL, Profesyonel paket 299 TL ve Premium paket ise 399 TL olarak ücretlendirilecek.

Trendyol Emlak'ta ilan verilerinin Gelir İdaresi Başkanlığı ile paylaşılacağı için güvenliğin sağlanması amacıyla üyelik sırasında TC kimlik numarası ve yetki belgesi gibi özel bilgiler talep ediliyor.