Trendyol Kasım 2021 İndirim Günleri Ne Zaman Başlıyor? Trendyol Black Friday İndirimleri Hangi Günlerde Olacak?

Türkiye'nin en büyük alışveriş sitelerinden olan Trendyol'un Kasım ayı indirimleri merak ediliyor. Trendyol Kasım indirim günleri ne zaman başlayacak? 

Gündem 29.10.2021 - 20:41 29.10.2021 - 20:46 Engin Uzunoğlu

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de alışveriş siteleri Kasım ayında dev indirimlerle müşterilerine büyük sürprizler yapacaklar. Türkiye'nin en büyük alışveriş sitelerinden olan Trendyol, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da dev indirimler yapmaya hazırlanıyor. Peki Trendyol Kasım 2021 dev indirimleri ne zaman? 

TRENDYOL KASIM İNDİRİMLERİ NE ZAMAN?

Trendyol her yıl kasım ayında büyük indirimler yaparak müşterilerine önemli imkanlar sunuyor. Trendyol tarafından yapılan açıklamaya göre Kasım ayı indirim günlerinin planlaması açıklandı. Peki Kasım ayında hangi günlerde Trendyol indirimleri olacak? Trendyol Kasım indirimleri nde zaman başlayacak. Trendyol Kasım indirimi 2021 ne zaman? 

Trendyol tarafından verilen bilgiye göre müşterilere büyük indirimlerin yapılacağı günler Kasım ayına yayıldı. Ayrı ayrı indirim planlaması yapan Trendyol'un Kasım ayı ilk indirim günleri 9 kasım 2021 ile 12 Kasım 2021 günleri arasında olacak. Transdyol Kasım indirimi olarak bilinen bu indirim günlerine dair kampanya Trendyol tarafından Trendyol Süper İndirim Günleri 2021 olarak duyuruldu. Bu tarihler arasında yapılacak indirimlerle müşterilere ucuz alışveriş imkanı verileceği duyuruldu. 

TRENDYOL BLACK FRİDAY İNDİRİMLERİ 2021 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Trendyol'un Kasım ayına ait indirimleri Trendyol Süper İndirim Günleri ile sınırlı kalmayacak. Bu indirim günlerinin ardından Trndyol Kasım ayı içerisinde ikinci indirim kampanyası olan Black Friday indirimleri ile müşterilerine sürpriz üzerine sürpriz yapacak. Trendyol Black Friday 2021 indirim günlerini ise 25 Kasım – 29 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirecek. Bu indirim günlerinde de onbinlerce ürün müşterilere yüzde 90'lara varan indirimlerle satılabilecek. 

BLACK FRİDAY NEDİR?

Black Friday dünya genelinde indirimli alışveriş imkanının yaygın şekilde sağlandığı gün olarak biliniyor. Son yıllarda Türkiye'de alışveriş siteleri de bu akımı uyuyorlar. Hemen hemen her alışveriş sitesi Black Fridayi kara cuma veya bir başka isimle Kasım ayının son günlerinde büyük indirimler yapıyorlar. Müşteriler bugünlerde oldukça uygun fiyatlarla alışveriş yapma tecrübesi elde edebiliyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@