Trendyol Kasım Kampanyaları Başlıyor! Yapı Kredi, Albaraka Türk, Vakıfbank ve Anadolubank' a Özel Avantaj!

Trendyol, 4 bankaya Kasım ayına özel yepyeni bir kampanya düzenliyor. Yapı Kredi Bankası, Albaraka Türk, Vakıfbank ve Anadolubank kredi kartları ile yapılacak alışverişlerde vade farkı uygulanmıyor.

Gündem 07.11.2021 - 21:47 07.11.2021 - 21:47 Serhat Karaman

Trendyol' dan 4 Bankaya Vade Farksız 3 Taksit İmkânı! Yapı Kredi, Albaraka Türk, Vakıfbank ve Anadolubank' a Özel Avantaj!

Trendyol, 4 bankaya Kasım ayına özel yepyeni bir kampanya düzenliyor. World özellikli Yapı Kredi Bankası, Albaraka Türk, Vakıfbank ve Anadolubank kredi kartları ile yapılacak alışverişlerde vade farkı uygulanmıyor.

İnternet alışverişlerinin ülkemizdeki duayenlerinden biri olan Trendyol, alışveriş hacmini artırmak adına çeşitli kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Şu ana kadar süren kampanyalara ek olarak Kasım ayına özel birçok kampanya da Trendyol tarafından kullanıma açıldı. World özelliğini kullanan Yapı Kredi Bankası, Albaraka Türk, Vakıfbank ve Anadolubank’ın müşterileri, bu yeni kampanyadan vade farkı ödemeden yararlanabilecek.

Ödemenizi 3 Taksitle Yapın, Vade Farkı Ödemeyin

Artık Trendyol alışverişlerinizde kredi kullanmanıza ya da vade farkı ödemenize gerek kalmayacak. Siz de Anadolubank, Albaraka Türk, Vakıfbank ya da Yapı Kredi kartlarından birine sahipseniz Kasım ayı içerisindeki alışverişleriniz için vade farkı ödemeyeceksiniz. Kampanyadan World üye işyeri olan tüm online mağazalar üzerinden yararlanabilirsiniz. Bu sebeple ödeme esnasında iş yerinin World alt yapısını kullanıp kullanmadığını kontrol ediniz.

Giyimden kozmetiğe, çocuk ve bebek ürünlerinden ev eşyalarına kadar birçok üründe geçerli olan bu kampanya ile alışverişlerinizi çok daha avantajlı koşullarda yapabileceksiniz. Kampanyadan yararlanmak için ilk olarak Trendyol üyeliği oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra ister ana sayfada yer alan ürünler arasından seçim yapabilir, ister arama özelliğini kullanabilir, isterseniz de kategoriler üzerinden ilerleyerek satın almak istediğiniz ürünleri belirleyebilirsiniz.

Ödeme esnasında ilgili işletmenin Yapı Kredi World ile ödeme seçeneği bulunuyorsa Vakıfbank, Yapı Kredi, Albaraka ya da Anadolubank kredi kartınızı kullanarak ödemenizi vade farksız 3 taksit şeklinde ödeyebilirsiniz.

Trendyol, bilindiği üzere Kasım ayında çok sayıda indirim yapmakta ve çeşitli kampanyalarla beraber indirimler daha da anlam kazanmakta. Kasım ayı için farklı günlerde hizmete açılan indirimlerden yararlanarak 3 taksit avantajını daha da avantajlı hale getirebilirsiniz. Trendyol’un süper indirim günleri adı altında paylaştığı günlerde geçerli indirimler, kampanyayı etkilemeyecek olup indirime ek olarak vade farksız 3 taksit seçeneğinden yararlanmaya devam edebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@