Trendyol Süper İndirim Günleri İle Bedava iPhone 12 Pro Hediye Kazanma Fırsatı Sundu!

8 - 11 Kasım 2021 tarihleri arasında başlayacak olan Trendyol Süper İndirim Günleri kampanyasına özel olarak bedava hediye iPhone 12 Pro kazanma imkanı sundu. İşte başvuru şartları!

Gündem 02.11.2021 - 13:59 02.11.2021 - 13:59 Gülcan Özer

Türkiye'nin en büyük online alışveriş siteleri arasında yer alan Trendyol Kasım ayının en beklenen kampanyası için duyurusunu yayımladı. Online alışveriş yapmak isteyen kişilere çok sayıda seçenek sunan ve yeni atılımları ile market ve yemek işine de giren Trendyol Süper İndirim Günleri için beklenen duyuruyu yaptı. 

9 Kasım 2021 Salı günü itibari ile başlayacak olan Süper İndirim Günleri 12 Kasım 2021 Cuma günü itibari ile sona erecek. Belirtilen günler arasında saatlik indirimler, süper indirimler, fırsat ürünleri gibi çok sayıda üründe kampanyaya adını veren süper indirimler uygulanacak ve fiyatlar dibe çekilecek. 

İNSTAGRAM HESABI OLANLARA TRENDYOL BEDAVA İPHONE 12 PRO HEDİYE EDECEK! 

Süper İndirim Günleri için süper kampanyalar düzenlemeye devam eden Trendyol beklenen duyuruyu yaptı. İphone 12 Pro cep telefonu almak isteyen kişilere hediye cep telefonu dağıtılacağı ilan edildi. 

trendyol bedava iphone kampanyası

Trendyol instagram hesabını takip eden kişilerin yararlanabileceği kampanyada Çekiliş Zamanı başlığı ile duyurulan kampanyada "Süper İndirim Günleri'ni beklerken süper bir çekilişle geldik. Tam 5 adet iPhone 12 Pro'dan birine sahip olma şansı elde etmek için yapman gerekenler çok basit" denilerek kampanya koşulları;

İnstagram hesabını takip etmek, 

Paylaşımın altında bir arkadaşını etiketlemek ve bio da yer alan link üzerinden başvuru yaparak iletişim bilgilerini eksiksiz olarak doldurmak şeklinde sıralandı. 8 Kasım 2021 tarihi son başvuru tarihi olarak ilanda yer alırken yapılacak olan çekilişle 5 kişi bedava iphone 12 pro cep telefonu kazanma hakkı elde edecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@