TRT 1'in Teşkilat Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizide Kullanılan Evler Ve Mekanlar Hangi İl Ve İlçelerde Bulunuyor?

TRT 1'de yayınlanan ve bu yılın iddialı dizileri arasında yer alan Teşkilat dizisine dair bilgiler dizinin hayranları tarafından merak ediliyor. Teşkilat dizisi nerede çekiliyor? Teşkilat dizisinde kullanılan evler ve devasa kurum binaları nerede?

Emlak Magazin 28.03.2021 - 18:20 28.03.2021 - 18:20 Serhat Karaman
TRT 1'de yakın bir zamanda başlayan Teşkilat dizisi oldukça büyük bir hayran kitlesine çok kısa bir sürede ulaşmayı başardı. Dizinin yakaladığı başarı ve milyonlarca hayran nedeniyle Teşkilat dizisine dair detaylar merak ediliyor. Özellikle izleyiciler en çok teşkilat dizisinin nerede çekildiğini merak ediyorlar.

TEŞKİLAT DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Teşkilat dizisinin nerede çekildiğine dair sorunun cevabı yapımcı ekip tarafından verildi. Yapılan açıklamaya göre Teşkilat dizisinin tüm mekanları Ankara'da bulunuyor. Ankara'da çekimleri yapılan dizide yer alan evlerin tamamı da Ankara'nın çeşitli semtlerinde bulunuyor. Özellikle dizinin başrol karakterlerinin evleri ile Teşkilat ekibinin karargahı büyük bir ilgi konusu oldu.TEŞKİLAT DİZİSİNDEKİ EVLER NEREDE, HANGİ SEMTTE?

Teşkilat dizisi için yapılan araştırmalar dizide kullanılan evlere odaklanmış durumda. Şu ana kadar dizide gösterilen evler Keçiören, Akyurt, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı ve Sincan'da bulunuyor. İlerleyen bölümlerde ise Ankara'nın farklı ilçelerinde ve farklı semtlerinde bulunan evlerde de çekimlerin yapılacağı bildirildi.TEŞKİLAT DİZİSİNDEKİ KARARGAH NEREDE?

Teşkilat dizisinde oluşturulan gizli ekibin görev yaptığı ve yaşadığı karargahın nerede olduğu da merak ediliyor. Elde edilen bilgilere göre dizi için özel bir mekan yapıldı. Bu mekanın daha önce herhangi bir kullanımı olmadığı ve sıfırdan inşa edildiği bildirildi. Keçiören'de olduğu açıklanan mekanın tam adresine dair bilgi ise paylaşılmadı. Dizinin çok önemli bir kısmı film platosu şeklinde inşa edilen karargahta çekiliyor.

TEŞKİLAT DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Teşkilat dizisi ile Milli İstihbarat Teşkilatı'nın arka planı ilk defa bu kadar yakından anlatılıyor. Aksiyonun ve maceranın bitmediği Teşkilat dizisinde yabancı istihbarat servisleri ile olan mücadele konu ediliyor. Ankara'daki SİHA fabrikasına yapılan terör saldırısı ve ardından SİHA'lara ilişkin bilgilerin yabancı istihbarat servisleri ve bazı örgütlerle çalınması ile başlayan hikaye her hafta yeni sürprizlerle devam ediyor.TEŞKİLAT DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Teşkilat dizisi oldukça geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olması nedeniyle büyük ilgi çekti. Dizinin başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Mesut Akusta, Deniz Baysal Yurtçu, Ezgi Eyüpoğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Serdar Yeğin ve Nihat Altınkaya gibi yetenekli isimler bulunuyor.

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@