Trust Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yabancı diziler kategorisinde yer alan Trust Dizisi Türkiye'de de kendisine sadık bir hayran kitlesi oluşturdu. Peki, Trust dizisi nerede çekiliyor?

Emlak Magazin 03.06.2019 - 22:00 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

Yabancı diziler kategorisinde yer alan Trust Dizisi Türkiye'de de kendisine sadık bir hayran kitlesi oluşturdu. Peki, Trust dizisi nerede çekiliyor?

Trust dizisi dünyanın en çok kullanılan film ve dizi izleme platformu netfilx üzerinde yayınlanıyor ve sadece netflix üyeleri tarafından izlenebiliyor. Trust dizisinn yapımcısı birçok önemli televizyon ve internet dizisine ima atmış başarılı isim Simon Beaufoy.Trust Dizisi Hangi Semtte Çekiliyor?Trust dizisinin çekildiği yer İtalya’nın Roma şehri ve Roma’nın birbirinden etkileyici mekanları olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca dizinin bir çok sahnesi de İngiltere’de çekilmiş.Trust Dizisinin Konusu Nedir?Trust dizisinin konusu petrol zengini bir iş adamımın torunu ve ailenin en genç üyesi olan John Paul Getty III, fidye almak için İtalyan mafyası tarafından kaçırılır. Önceleri büyükbabası onu geri almakla hiç ilgilenmiyor gibi gözüküyor, ancak bunun nedenini daha sonra anlıyoruz.Zengin Getty ailesi her şeye sahip adeta bir imparatorluktur, ancak en büyük petrol kralı J. Paul Getty torunu olan John Paul Getty III, Roma'da kaçırıldığı zaman, torununun kendisinden para almayı beklediğinden şüphelendiğinde fidyeyi ödemeyi reddeder.Diğer yandan torununu kaçıran kişilerin hiç şakası yoktur ve küçük John Paul ölüme her geçen saniye daha da yaklaşmaktadır. Diğer yandan dedenin aileye olan sevgisi paranın önüne geçecek mi bunu da göreceğiz.Trust Dizisinin Oyuncuları Kimler?Trust dizisinin oyuncuları J. Paul Getty III rolünde Harris Dickinson, petrol kralı zengin dede J. Paul Getty rolünde Donald Sutherland, akıllı kız kardeş Gail Getty rolünde Hilary Swank, Primo rolünde Luca Marinelli, Penelope Kittson rolünde Anna Chancellor ve Fletcher Chace rolünde Brendan Fraser gibi son derece yetenekli oyuncular. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@