Tuba Büyüküstün Paris'te 7 Milyon Liraya Aldığı Eve 1 Milyon Liralık Dekorasyon Harcaması Yaptı!

Pariste'te ev alan ünlüler arasına katılan Tuba Büyüküstün toplam 7 milyon lira ödeyerek satın aldığı evinin dekorasyonu için de kesenin ağzını açtı.

EMLAK MAGAZİN 02.09.2019 - 23:00 15.07.2021 - 00:13 Emlak 365

Pariste'te ev alan ünlüler arasına katılan Tuba Büyüküstün toplam 7 milyon lira ödeyerek satın aldığı evinin dekorasyonu için de kesenin ağzını açtı. Güzel yıldız tam 1 milyon liralık dekorasyon faturası ile şaşırttı!

Sık sık aşk hayatı ile gündeme gelen Tuba Büyüküstün ekranlardan kazandığı parayı emlak yatırımı ile değerlendirmeye devam ediyor. Son olarak Paris'te ev alan ve evine ödediği yüksek fiyatla gündemde kalan Tuba Büyüküstün bu seferde evi için ödediği dekorasyon faturası ile gündeme taşındı. 7 Milyon Liralık Evi İçin 1 Milyon Liralık Dekorasyon Harcaması YaptıYeni satın aldığı evinde her şeyin kendi hayal ettiği gibi olmasını isteyen Tuba Büyüküstün kesenin ağzını açtı. Güzelliği ile kendisine hayran bırakan oyuncunuun 7 milyon liraya aldığı evine 1 milyon liralık dekorasyon harcaması yaptığı iddia edildi. Posta Gazetesi tarafından yapılan habere göre güzel oyuncu Tuba Büyüküstün evinin dekorasyonu için hiçbir masraftan kaçınmıyor. Evini dünyanın en ünlü dekorasyon mağazalarından aldığı ürünlerle süsleyen güzel oyuncunun alışveriş için tam 1 milyon liralık fatura ödemesi yaptığı iddia ediliyor. Paris'in St. Germain Bölgesinden Ev AldıHatırlanacağı üzere güzel yıldız tam 7 milyon lira ödeyerek Paris'in St. Germain bölgesinde yer alan bir ev satın almıştı.  Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@