Tüm Altcoinler Dibe Çökerken O Altcoin Zirveye Tırmanmaya Devam Ediyor!

Kripto para piyasasında yaşanan dalgalanmalar devam ederken altcoinler arasında bulunan EOS zirveye tırmanmaya devam ediyor. EOS için hareketlilik devam ediyor.

Tüm Altcoinler Dibe Çökerken O Altcoin Zirveye Tırmanmaya Devam Ediyor!

Kripto para piyasasında dalgalanmalar devam ediyor. Kripto para lideri olarak bilinen Bitcoin harekete geçti. Yaşanan düşüş sonrasında 42 bin dolar seviyelerine kadar gerilemişti. Ardından verdiği kayıpları geri toplamaya başlamış ve yeniden 50 bin dolar seviyelerine çıkmıştı.

Bitcoin yaşadığı yeni bir düşüş dalgası sonrasında yeniden 47 bin dolar seviyelerine kadar gerilemişti. Bitcoin fiyatlarında meydana gelen bu düşüş aynı zamanda domino taşı etkisiyle birlikte neredeyse tüm altcoinleri etkiledi. Şimdilerde pek çok altcoin düşüş trendi içerisine girdi.

EOS HIZLA YÜKSELİŞE GEÇTİ!

Bitcoine bağlı olarak altcoinlerde meydana gelen düşüş pek çok yatırımcıyı endişelendirmeye devam ediyor. Kripto para piyasasının genelinde meydana gelen bu düşüş sonrasında yaşanan gerileme miktarının 2.3 trilyona kadar düştüğü tespit edildi. Ancak içlerinde bir altcoin hızla yükselmeye devam ediyor.

Popüler altcoinler arasında yer alan EOS yaşadığı yükseliş ile dikkat çekmeye devam ediyor. Son bir günlük zaman dilimi içerisinde yüzde 10 oranında artış yaşadığı belirlendi. Bu durumda 3.03 dolardan işlem görüyorken yaşanan yükseliş sonrasında 3.50 dolardan işlem görmeye başladı.

EOS FİYATLARINDAKİ YÜKSELİŞİN NEDENİ NE?

Tüm Altcoinler Dibe Çökerken O Altcoin Zirveye Tırmanmaya Devam Ediyor!2

EOS bir projenin oluşturduğu altcoin olarak ifade ediliyor. Projenin detaylarına bakıldığı zaman ise oldukça basit düşünüldüğü görülebilir. Programcıların Blokchain teknolojilerini benimsemelerinin ve sürecin basit bir şekilde yürütülmesinin amaçlandığı öğrenildi.

EOS için özellikle fiyatların artmasını gerektiren bir gelişme yaşanmadı ancak EOS topluluğu için önemli bir gelişmenin yaşandığı belirlendi. ENF ve BlockOne arasında gerçekleştirilen anlaşmasın başarısız olması nedeniyle 250 milyon dolar değerinde devam eden ödemelerin durdurulduğu belirtildi. Bu durum hızlı bir şekilde fiyatların yükselmesine neden oldu çünkü EOS topluluğu içerisinde heyecanın yükseldiği belirlendi.

SONRAKİ HABER