Tüm Emeklilere Tek Rakam! İş Bankası Maaşını Getirene 2.000 TL Yatırıyor!

Emekli kampanyasında değişikliğe giden İş bankası, emekli müşterilere daha fazla maaş promosyonu ödemeye başladı. İş Bankası emekli kampanyasının ayrıcalıkları nelerdir?

Finans 08.01.2022 - 18:02 08.01.2022 - 18:02 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de bankalar arasında daha fazla sayıda emekli müşteriyi kapma yarışı kıyasıya sürüyor. Bankalar ekonomik olarak zor bir süreçten geçen Türkiye'de emekli müşterilerin kıymetini daha fazla bilmeye başladılar. Bankaların karlılık oranlarını arttırmak için emekli müşterilerin sayısının fazla olmasının çok büyük bir önemi var. Ülke genelinde 13 milyonu aşkın emekli vatandaş bulunuyor. Bu emekli vatandaşların maaş hesaplarına her ay para yatarken diğer bankacılık hizmetlerinden de yararlandıkları da düşünülünce emekliler bankaların sevdiği müşteriler haline geldiler.

İŞ BVANKASI EMEKLİ KAMPANYASI YENİLENDi

Çok daha fazla sayıda emekli müşteriye ulaşmak isteyen bankalar arasında İş Bankası da yer alıyor. 2022'nin girmesiyle beraber emekli kampanyasında güncelleme yapan İş Bankası, emeklilere verdiği maaş promosyonu miktarını arttırdı. Maaşlarını İş Bankası'na taşıyan ve bu banka aracılığı ile maaşlarını çekmeye başlayan emekli müşterilere İş Bankası tarafından çeşitli miktarlarda emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. İş Bankası emekli maaş promosyonu Ocak 2022 ne kadar oldu?

İŞ BANKASI EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU MİKTARLARI NE KADAR OLDU?

İş Bankası'ndan emekli maaş promosyonmu kazanmak isteyen emekliler artık alabilecekleri promosyon miktarlarını merak ediyorlar. Bu promosyon miktarlarında güncelleme yapılırken yine emekli maaş tutarlarına göre promosyon miktarı belirlemesi yapılıyor. Ancak bu sınıflandırmanın son yapılan emekli maaş zamları ile bir geçerliliği kalmadı. 1.500 TL'ye kadar emekli maaşı alan ve 1.500 TL ile 2.500 TL arasında emekli maaşı alan kimse kalmadı. En düşük emekli maaşları 2.500 TL'ye yükseltildiği için tüm emeklilere maaş promosyonu olarak İş Bankası'ndan 2.000 TL ödeme yapılıyor.

MAAŞ PROMOSYONU ALMA ŞARTLARI NELERDİR?

Emekli maaş promosdyonu alabilmek için İş Bankası emekli müşterilerin önüne ağır şartlar çıkarmıyor. Maaşlarını İş Bankası'na taşıyan ve 3 yıl boyunca bu maaşı bir başka finans kuruluşuna taşımayacağına dair söz veren emekliler emekli maaş promosyonu ödemelerini çok kısa bir süre içerisinde alabiliyorlar. Bunun için emeklilerin maaşlarını İş Bankası'na taşımaları işlemleri başlatan ilk adım oluyor.

Maaşını İş Bankası'na taşıyan emeklilere maaş promosyonunun yanında bazı ek avantajlar da sağlanıyor. Bu konuda kapsamlı bilgi İş Bankası tarafından emekli müşterilere veriliyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@