Tüp Fiyatlarına Son Dakika İndirim Haberi! Mutfak Tüpü Yangını Söndü, Aygaz, İpragaz Fiyatı 50 TL Birden Düştü

LPG indirimi sonrası mutfak tüpü fiyatları için beklenen indirim haberi açıklandı. Tüp fiyatları için indirim haberi peş peşe geldi İpragaz, Milangaz, Aygaz tüp fiyatı düştü. Temmuz ayı tüp fiyatı!

Tüp Fiyatlarına Son Dakika İndirim Haberi! Mutfak Tüpü Yangını Söndü, Aygaz, İpragaz Fiyatı 50 TL Birden Düştü

Enerji krizi sonrasında en çok zamlanan ürünlerin başında tüp fiyatları yer almıştı. Hem sanayide hem de evlerde kullanılan tüp fiyatları zam yağmuruna tutulmuş, mutfak tüpü fiyatı 400 TL'ye dayanmıştı. Gelen zamların ardından vatandaş mutfakta tüp yakmaya çekinirken, mutfakta tencere kaynatmak çok daha zor bir hal almıştı.

Hem doğalgaz fiyatları hem de LPG fiyatlarında yaşanan zam yağmurunun sona ermesinin ardından LPG için indirim kararı alınmıştı. LPG fiyatları için gelen indirim sonrası gözler tüp fiyatlarına çevrilmişti. Beklenen indirim haberi 4 Temmuz 2022 Pazartesi günü itibari ile geldi. Tüpe gelen büyük indirim sonrası fiyatlar 50 TL birden düştü.

TÜP FİYATLARI SON DAKİKA: TÜPE İNDİRİM GELDİ Mİ, BÜYÜK TÜP, MUTFAK TÜPÜ, KÜÇÜK TÜP PİKNİK TÜPÜ FİYATI KAÇ TL?

Mutfakta tüp fiyatlarında yaşanan yükseliş sonunda yerini indirime bıraktı. Tüpe gelen indirim sonrasında cepler bir nebzede olsa rahatlarken özellikle de indirimin bayram öncesi döneme denk gelmesi memnuniyet yarattı. Hatırlanacağı üzere geride bıraktığımız hafta içerisinde motorine yapılan indirimin ardından bir indirim haberi de LPG ve benzin için verilmişti. LPG'ye indirim sonrasında gözler tüp fiyatlarına çevrilmişti.

ipragaz tüp fiyatları 4 temmuz

İPRAGAZ TÜP FİYATLARI: BÜYÜK MUTFAK TÜPÜ VE KÜÇÜK PİKNİK TÜP FİYATI NE KADAR KAÇ TL?

İpragaz tüp fiyatlarına indirim açıklandı. Büyük mutfak tüpü fiyatı 400 TL'ye dayanırken yapılan zammın ardından ipragaz uygulaması üzerinden 12 KG ev tüpü sipari veren kişiler için büyük tüp fiyatı 314 TL'ye düştü. Tüpte indirim sonrası yeni siparişler için fiyat sisteme yansıtıldı.

aygaz tüp fiyatı 4 temmuz

AYGAZ TÜP FİYATLARI 4 TEMMUZ 2022! AYGAZ MUTFAK TÜPÜ VE PİKNİK TÜPÜ KÜÇÜK / BÜYÜK TÜP FİYATLARI NE KADAR KAÇ TL?

Büyük tüp almak için Aygaz markasını tercih eden kişiler için belirlenen yeni satış fiyatı indirim sonrası 305 TL olarak ilan edildi. Aygaz maksi tombul tüp fiyatı 311 TL olarak ilan edilirken, küçük tüp fiyatı 68,50 TL olarak belirlenirken, boş küçük tüp depozito fiyatı 100 TL oldu.

milangaz tüp fiyatları 4 temmuz x

MİLANGAZ BÜYÜK MUTFAK TÜPÜ SATIŞ FİYATI KAÇ TL?

Milangaz markalı büyük tüp siparişi vermek isteyen kişiler için aranılan satış fiyatı ise 304,50 TL oldu.