Türk Ekonomi Bankası, Enpara, Akbank, QNB Finansbank! Borç Para Arama Derdine Son Verecek İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Bayram sonrası cebinde para kalmayanlara, eşten dosttan borç para aramak istemeyenlere, düşük faiz oranları ile kredi çekmek isteyenlere özel bankalardan ihtiyaç kredisi müjdesi geldi!

Finans 05.05.2022 - 14:30 05.05.2022 - 14:34 Gülcan Özer

Kredi çekmek isteyen kişiler bankaların faiz oranlarını yakından takip ederken en uygun kredi teklifleri araştırılıyordu. Özel bankalar kredi çekmek isteyenler için yeni tekliflerini sunarken düşük faiz oranları ile 36 ay vadeli kredi çekme imkanı sunuldu. 

Aralarında Akbank, QNB Finansbank, TEB ve Enpara'nın olduğu 4 banka nakit para ihtiyacı olan müşterilerine yönelik yeni kredi tekliflerini açıkladı. Bayramın hemen dönüşünde nakit paraya ihtiyacı olanlara, bayramda bütçesini aşarak fazla harcama yapan kişilere özel olarak sunulan kredi paketinden yararlanan kişilere 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi desteği sağlanacak. 

ENPARA COM İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Türkiye'nin ilk şubesiz bankacılık temsilcilerinden biri olan Enpara ihtiyaç kredisi paketinde müşterilerine kefilsiz, şartsız, şubeye gitmeden borçlanma imkanı sundu. Başlatılan kredi paketinden yararlanmak isteyen kişiler başvurularını enpara mobil şube uygulaması üzerinden yapacaklar. Kredi başvurusu onaylanan kişilere talep ettikleri kredi tutarı anında hesaplarına otomatik olarak yatırılacak. 

en para ihtiyaç kredisi

36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit ödemesi ise 394 TL olarak gerçekleşecek. Kredinin toplam geri ödemesi ise 14 bin 187 TL olarak gerçekleşecek. 

finansbank ihtiyaç kredisi hesaplama-1

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Finansbank ihtiyaç kredisi paketinde aylık faiz oranı yüzde 1,79 olarak uygulanırken bankanın kredi çekmek isteyen kişilere sunduğu en uzun vade ise 36 ay ile sınırlandırılıyor. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi paketinde aylık taksit tutarı 401,71 TL olarak gerçekleşirken kredinin toplam geri ödemesi ise 14 bin 461 TL olarak hesaplanıyor. 

cepteteb ihtyiaç kredisi

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ! EN UYGUN TEB KREDİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

TEB ihtiyaç kredisi paketinde CEPTETEB uygulaması üzerinden yüzde 1,59 faiz oranı ile en uygun hoş geldin kredisi veren banka olarak öne çıkıyor. İlk kez CEPTETEB müşterisi olan kişilere yüzde 1,59 oranı ile kredi verilirken bankanın müşterisi olan kişilere ise yüzde 1,85 oranı ile kredi veriliyor. Bu oran üzerinden kredinin aylık taksit tutarı 406,32 TL olarak gerçekleşiyor. 

akbank ihtiyaç kredisi hesaplama-3

AKBANK 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL?

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere Akbank yüzde 2,15 faiz oranı ile kredi verirken bu oran üzerinden 36 ay vadeli 10 bin TL kredi hesaplama işleminde aylık taksit ödemesi 429,79 TL olarak gerçekleşiyor. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@