Türk Telekom Sil Süpür kaldırıldı mı, neden çıkmıyor?

Türk Telekom kullanıcıları Sil Süpür uygulamasında yaşanan sorun kaynaklı araştırma yapıyor. Sil Süpür kalktı mı, neden açılmıyor en çok araştırılanlar arasında. İşte ayrıntılar.

Gündem 13.05.2022 - 11:23 13.05.2022 - 11:23 Büşra Uluşen

Türk  Telekom kullanıcılarının hediye internet, dakika ve SMS kazanmak için kullandıkları Sil Süpür uygulamasına erişilememesi kullanıcıların internette konuya ilişkin araştırma yapmasına neden oldu. Sil Süpür üzerinden hediyeler kazanan kişiler Sil Süpür kaldırıldı mı, neden yok gibi sorulara yanıt arıyor. 

Sil Süpür neden yok, kalktı mı?

Türk Telekom hat sahibi kişilerin sık sık kullandığı Sil Süpür uygulaması birçok kişinin telefonunda açılmıyor. Erişim sorununun yaşanması nedeniyle telefonlarda yer alan uygulama ekranda gözükmüyor. Bu nedenle birçok kişi Sil Süpür uygulamasının kaldırıldığını düşünmeye başladı. 

Konu hakkında Türk Telekom'dan henüz bir açıklama yapılmazken, kullanıcılar sorunun kaynağını öğrenmek istiyor. 

Sil Süpür uygulaması ile haftalık 30 GB, 10 GB ve 2 GB gibi hediye internet paketleri kazanmak mümkün oluyor. Kullanıcılar bu uygulama üzerinden  faturalarına ek herhangi bir ücret ödemeden faydalanıp hediyelerini anında kullanmaya başlayabiliyorlar. Ancak uygulamanın bugün itibariyle mobil cihazlarda görünmemesi, erişilememesi kullanıcıların endişe duymasına neden oldu. Sil Süpür uygulamasının neden gözükmediği ise henüz belirsizliğini koruyor. 

Sil Süpür nedir?

 Türk Telekom tarafından hayata geçirilen kampanyalardan biri olan Sil Süpür ile kullanıcılar her hafta çarşamba ya da cuma günü saat 06.00'ya kadar yenilenen hediyeler kazanabiliyor. Türk Telekom'un Sil Süpür kampanyalarından yararlanabilmek için ise kesinlikle Türk Telekom hat sahibi olunması gerekiyor. 

Sil Süpür kampanyasına katılmak için telefonunuza Türk Telekom online işlemler mobil uygulamasını indirdikten sonra sağ üst köşede yer alan hediye paketine tıklanmalı ve 'Size özel kampanyalar' seçeneğine basılmalıdır. Daha sonra açılan bulut şeklindeki ekranı sildiğinizde haftalık kazandığınız hediyeyi görebileceksiniz.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@