Turkcell Bayram İnternet Hediyesi! BİP Bedava İnternet Kazanma

Cep telefonu operatörlerinin bedava internet kampanyaları Ramazan Bayramı kapsamında daha da genişletilerek devam ederken Turkcell bayrama özel bedava internet kampanyalarını duyurdu. Tam kısıtlama nedeni ile internet paketi yetmeyenlere bedava internet kampanyaları haberimizde!

Turkcell Bayram İnternet Hediyesi! BİP Bedava İnternet Kazanma

Tam kapanma nedeni ile evde geçirilen zaman artarken pek çok kişinin internet paketi de yetersiz gelmeye başladı. İnternet kotasını dolduran kişiler internete daha fazla para vermemek için bedava internet uygulamaları ve hediye internet kampnayaları ile duyurularını takip ediyor. Ücretsiz internet kampanyaları düzenleyen operatörler arasında Turkcell öne çıkmayı başarıyor.

TURKCELL BAYRAMA ÖZEL BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI!

Türkiye'nin ilk cep telefonu operatörü Turkcell müşteri sayısını arttırmak amacı ile yeni kampanyalarını duyurmaya devam ederken özellikle de bedava internet kampanyaları yakından takip ediliyor. Güçlü alt yapısının desteği ile daha fazla bedava internet kampanyası düzenleyen Turkcell Ramazan ayına ve Bayrama özel hediye internet kampanyaları ile ses getirmeyi başardı.

Turkcell BİP uygulaması üzerinden bedava internet kazanma imkanı sunulurken Salla Kazan kampanyası ile uygulama üzerinden sadece cep telefonunuzu sallayarak hediye kazanmanıza olanak sağlanıyor. Genç Turkcell abonelerine özel olarak her Pazartesi günü Bastı Kaptı kampanyası kapsamında bedava internet dağıtılırken BİP bedava internet kampanyası ile ise 12 saatlik 1 GB bedava internet, haftalık 1 GB ve 5 GB bedava internet veriliyor.

Turkcell Bayram İnternet Hediyesi! BİP Bedava İnternet Kazanma - Resim 1

Yine bunlara ek olarak BTK Akademi'de geçerli 6 GB bedava internet, 4.5 süper paketine geçiş yapanlara 1 GB hediye, dijitale özel kampanya kapsamında 50 GB bedava internet, GNC Çatlat Hediyeni Patlat kampanyaları kapsamında ise haftalık 2 GB bedava internet kazanma imkanı sunuluyor.

SONRAKİ HABER