Turkcell, Türk Telekom, Vodafone Ramazan Bayramı Mayıs 2021 Bedava İnternet Kampanyaları

Ramazan Bayramı'nın başlaması ile bedava internet aramaları hız kazandı. GSM operatörleri kullanıcılarına bedava internet dağıtmaya başladılar. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mayıs 2021 bedava internet kampanyaları nelerdir? Hangi operatör abonelerinde kaç GB bedava internet dağıtıyor?

Turkcell, Türk Telekom, Vodafone Ramazan Bayramı Mayıs 2021 Bedava İnternet Kampanyaları

Türkiye'de son günlerden en çok yapılan aramaların başında bedava internet kampanyaları geliyor. GSM opertaörleri dönem dönem abonelerine bol bol bedava internet dağıtıyorlar. Türkiye'nin üç büyük GSM operatörü Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Ramazan Bayramı'nı boş geçmediler. Bayramda yine abonelere bedava internet dağıtılacak. Peki bu bedava internet nasıl alınacak? Bedava internet nasıl kullanılır? Bedava internet yükleme nasıl yapılır?

TÜRK TELEKOM MAYIS 2021 BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI

Bedava internet denilince Türkiye'de ilk akla gelen operatörlerden olan Türk Telekom yine Ramazan Bayramı'nda abonelerine sürpriz yaptılar. Türk Telekom'un mobil uygulaması aracılığı ile abonelere adeta bedava internet yapacak. Türk Telekom bedava internet kampanyası kapsamında mobil uygulamayı indiren abonelere her hafta bir çekiliş hakkı veriliyor. Sil Süpür ismi verilen bu kampanya ile müşteriler günlük 150 MB, haftalık 500 MB, 1 GB, 2 GB ve 5 GB bedava internet kazanabiliyorlar. Bu bedava internetler abonelerin hatlarına hemen yüklenerek kullanılmaya başlanıyor.

VODAFONE MAYIS 2021 BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI

Vodafone da çeşitli tarifeler ve kampanyalar ile kullanıcılarına deva internet dağıtıyor. Bu kampanyalardan yeni hat alımında, TL yüklemelerde, hat değişikliklerinde, taahhüt vermede, fatura ödemede veya ek paketler satın almada yararlanılabiliniyor. Vodafone Yanımda uygulaması tüm kullanıcılara verdiği çekiliş hakkı ile her hafta bedava internet dağıtımı yapıyor. Bu çekilişlerden Ramazan Bayramı'nda da bedava internet kazanılabiliyor. Kazanılan bedava internetler kullanıcıların hatlarına tanımlanırken doyasıya internet kullanımının tüm zevki yaşanabiliyor.

TURKCELL MAYIS 2021 BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI

Türkiye'nin en köklü GSM operatörü olan Turkcell aboneleri Ramazan Bayramı'na bedava internet sürprizi ile giriyorlar. Turkcell tarafından müşterilere 1 GB, 2 GB, 8 GB ve 12 GB bedava internet dağıtılıyor. Ayrıca Turkcell sosyal medyada kullanılmak üzere de abonelerine bedava internet dağıtımı yapıyor. Üstelik Turkcell Salla Kazan uygulamasını kullanan abonelerin bedava internetleri katlanıyor. Tüm bunların yanında Turkcell bazı tarifeler için de bedava internet kullanımı imkanı tanıyor.