Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyaları

Kurban Bayramı'nda vatandaşlar bedava internet arayışlarını arttırdılar. Hangi GMS operatöre, kimlere, ne kadar bedava internet veriyor?

GÜNDEM 21.07.2021 - 14:25 21.07.2021 - 14:31 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de tatil dönemlerinde bedava internet arayışları da artmaya devam ediyor. Kurban Bayramı tatilinde bedava internet veren kampanyalar büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Peki şu anda hangi GSM operatörü, kangi müşterilerine ne kadar bedava internet veriyor. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom hediye ibternet kapmayaları nelerdir?

TURKCELL KLURBAN BAYRAMI BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI

İnternet kullanımını arttıran ve mevcut kotaları yetmeyen Turkcell aboneleri bedava internet kampanyalarını öğrenmek istiyorlar. GSM operatörlerinden hediye internet almak isteyen aboneler bu konuda kendilerine sunulan imkanları değerlendirmek istiyorlar. 

Turkcell'in bedava internet kampanyalarını öğrenmenin çok kolay bir yolu bulunuyor. Turkcell'in resmi internet sitesine giriş yapanlar veya mobil uygulamasını açanlar kampanyalar bölümüne tıklayarak bedava internet kampanyalarının tamamını görebilirler. Buradaki kampanyaları inceleyenler kendilerine uyan kampanyayı belirleyip bedava internetlerini anında kullanmaya başlayabiliyorlar. 

Turkcel'in son dönemlerde en çok ilgi çeken bedava internet kampanyası Cepte Modem kampanyası oldu. Bu kapsamda müşterilere 10 GB bedava internet veriliyor. Bu hediye internetten yararlanabilmek için Süperonline Fiber müracaatı yapmaları gerekiyor. 

VODAFONE KURBAN BAYRAMI'NDA BEDAVA İNTERNET VERİYOR MU?

Müşterilerine bedava internet veren GSM operastörlerinden birisi de Vodafone oldu. Vodafone bedava internet kampanyalarını araştıran vatandaşlar oldukça cazip fırsatları görebiliyorlar. Bunların yanında ise standart hediye internet ile Vodafone aboneleri internet kullanımlarını ücretsiz hale getirebiliyorlar. 

bedava internet kampanyaları

Vodeofone aboneleri mobil uyguloama üzerinden Hediye Çarkı uygulamasını kullanabiliyorlar. Bu hediye çarkı üzerinden müşterilere sık sık bedava internet hediye ediliyor. Bu şekilde vodafone aboneleri için internet kullanımı genellikle ücretsiz olabiliyor. 

Vodafone Hediye Çarkı uygulaması ile müşteriler 50 GB'a kadar bedava internet kazanabiliyorlar. Vodafone sürprizleri bununla da sınırlı kalmıyor. Hediye çarkı üzerinden abonelere indirim kuponları, hediye çekleri ve akıllı telefonlar da armağan ediliyor. 

TÜRK TELEKON KURBAN BAYRAMI BEDAVA İNTERNET  KAMPANAYASI

Kurban Bayramı bedava internet kampanyaları kervanına Türk Telekom da katıldı. Türk Telekom şu anda farklı kampanyalqar ile çeşitli platformlar üzerinden herkese bedava internet dağıtıyor. Türk Telekom müşterileri bu fırsatları değerlendirdiklerinde ekstradan internet maliyeti de ödememiş oluyorlar. 

Cihazlarına Tambuı mobil uygulamasını indiren Selfy aboneleri 1 GB bedava internet kazanma fırsatı elde ediyorlar. Ayrıca sisteme kredi kartı veya banka kartı kaydeden Türk Telekom abonelerine haftada 2 GB bedava internet veriliyor. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@