Turkcell, Vodafone Ve Türk Telekom Ramazan'a Özel Bedava İnternet Kampanyalarını Açıkladılar

Ramazan ayının gelmesi ile beraber GSM operatörleri arasında bedava internet dağıtımı için adeta bir yarış başladı. Hangi GSM şirketi abonelerine ne kadar bedava internet veriyor. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom bedava internet kampanyası!

Turkcell, Vodafone Ve Türk Telekom Ramazan'a Özel Bedava İnternet Kampanyalarını Açıkladılar

Türkiye'de her Ramazan ayında olduğu gibi bu Ramazan ayında da GSM operatörleri abonelerine bedava internet verme alışkanlıklarını sürdürüyorlar. Bedava internet almak isteyen vatandaşlar da operatörler tarafından yapılan bedava internet kampanyalarını araştırıyorlar. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom bedava internet kampanyaları neler?

VODAFONE BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI!

Vodafone aboneleri kolay paketlerle 1 GB bedava internet kazanabiliyorlar. Vodafone tarafından yapılan kampanya ile faturasız hat müşterilerine 1 GB bedava internet paketi hediye ediliyor. Vodafone tarafından yapılan bedava internet kampanyası açıklamasına göre Kolay Paketlere geçen müşteriler 1 GB bedava internetin yanında 250 dakika da konuşma hakkı elde ediyorlar. Bu hediyelerden yararlanmak için yapılması geren ise Vodafone faturasız kolay paketlere geçmek oluyor. Aboneler Vodafone Süper Kolay Paket kapsamında farklı seçenekleri kullanarak 1 GB bedava interneti hemen hatlarına yükletebiliyorlar.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

Turkcell de abonelerine bedava internet dağıtacağını duyurdu. Buna göre kampanya kapsamında Platinium üyelerine özel olarak her hafta bedava internet veriliyor. Tüm Platinium üyeleri bu bedava internet imkanından yararlanabiliyorlar. Hediye olarak verilen bedava internetin miktarının ise 5 GB olduğu duyuruldu. Turkcell Platinium paketine geçiş yapan aboneler hemen 5 GB bedava internet hediyesini hatlarına tanımlatıp kullanmaya başlayabiliyorlar.

Turkcell, Vodafone Ve Türk Telekom Ramazan'a Özel Bedava İnternet Kampanyalarını Açıkladılar - Resim 1

TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

Türk Telekom da bedava internet dağıtımı yarışında rakiplerinden geri kalmadı. Türk Telekom tarafından Self aboneleri için 1 GB bedava internet kampanyası başlatıldı. Mor paketler üzerinden tüm Türk Telekom müşterilerine 1 GB bedava internet verileceği duyuruldu. Bu imkandan ise SELF abonelerinin yararlanabileceği açıklandı. Tel seferde 30 TL ve üzerinde yükleme yapan Self aboneleri cep telefonlarının SMS kısmına MOR HEDİYE yazarak 4545'e kısa mesaj göndermek suretiyle bedava interneti hatlarına tanımlatabiliyorlar.

Öte yandan Gsm operatörlerinin yeni bedava internet kampanyaları ile Ramazan ayı boyunca müşterilerinin karşısına çıkacakları bildirildi. Bedava internet kampanyalarında Ramazan müjdelerini açıklayan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom oldukça büyük imkanları abonelerine sunmaya devam edecekleri belirtildi.