Türkiye Bankalar Birliği'nden Son Dakika Emekli Promosyonu Açıklaması

Emekli promosyonlarına dair basında yer alan bazı iddialar üzerine Türkiye Bankalar Birliği bir basın açıklaması yayımladı.

GÜNDEM 14.02.2020 - 10:31 15.07.2021 - 00:10 Emlak 365

Emekli promosyonlarına dair basında yer alan bazı iddialar üzerine Türkiye Bankalar Birliği bir basın açıklaması yayımladı. TBB'den yapılan duyuruda, Bankalar Birliği'nin promosyon konusunda bir görüşmesi olmadığı yönünde oldu.

Emekli maaşları için ödenen promosyon kampanyalarının 2020 yılında yenilenmesi bekleniyor. Bu noktada kamu bankaları ile bir görüşme yapılması ve özel bankaların da bu sürece dahil olması bekleniyor. Ancak bu görüşmelere dair basında yer alan bazı iddialar kapsamında Türkiye Bankalar Birliği'nden basın açıklaması geldi.TBB'DEN EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMESİ AÇIKLAMASITürkiye Bankalar Birliği resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu basın açıklamasında, emekli promosyonlarının belirlenmesi amacıyla TBB'nin bir görüşme gerçekleştirmediğini duyurdu. Bu noktada Türkiye Bankalar Birliği'nin bu yönde bir çalışması olduğunu duyuran kurum şu ifadeleri kamuoyu ile paylaştı.Türkiye Bankalar Birliği Tarafından Yayımlanan Basın Açıklaması"Emeklilere ödenecek promosyon rakamının belirlenmesi amacıyla ilgili kurum ve kuruluşların Türkiye Bankalar Birliği ile görüşmeler yaptığına ilişkin basın kuruşlarınca haberler yapıldığı görülmektedir. Türkiye Bankalar Birliği’nin bu konuda her hangi bir çalışması veya görüşmesi bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunarız."


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@