Türkiye Ekonomi Bankası'ndan Sodexo Kampanyası: 150 TL İade Edilecek!

Yalnızca Sodexo kullanıcılarının yararlanabilecekleri özel bir kampanya geliştirdiğini duyuran CepteTEB, kampanya kapsamında fatura indiriminden yararlanılabileceğini bildirdi...

Finans 29.04.2022 - 12:27 29.04.2022 - 12:30 Duygu Dilan Duman

Elektrik faturalarını ödeme konusunda desteğe ihtiyacı olanlara müjdesini veren CepteTEB, yeni bir kampanya geliştirdiğini ve kampanya kapsamında 150 TL’ye kadar fatura indiriminden yararlanılabileceğini duyurdu. Söz konusu yeni kampanyasının yalnızca bireysel Sodexo müşterileri için geçerli olduğunu bildiren banka, kampanyanın ayrıntılarını paylaştı.

Türkiye Ekonomi Bankası Sodexo Kampanyası 2022

Şubesiz kolu CepteTEB aracılığı ile geliştirdiği kampanyalar ile de gündemde kalmayı başaran Türkiye Ekonomi Bankası, artan elektrik tüketimlerine karşın kabaran faturalar konusunda vatandaşın yanında yer aldığını duyurdu. Banka, CepteTEB aracılığı ile yeni bir kampanyanın düzenlendiğini bildirdi.

CepteTEB aracılığı ile geliştirilmiş olan yeni kampanya, yalnızca Sodexo kullanıcılarını kapsamaktadır. Banka, ilk kez bünyesine dahil olan Sodexo kullanıcılarının verecekleri otomatik elektrik faturası ödeme talimatı kapsamında aylık 50 TL, 3 ayda ise toplamda 150 TL indirim kazanma hakkına sahip olacaklarını bildirdi.

Türkiye Ekonomi Bankası Sodexo Kampanyasının Ayrıntıları

TEB-müşterisi-olanlara-bayram!-4.500-liralık-bonus-para-dağıtacak

Türkiye Ekonomi Bankası’nın CepteTEB hizmeti aracılığı ile geliştirilmiş olan Sodexo kampanyasının ayrıntıları kamuoyu ile paylaşıldı. Banka, söz konusu kampanyanın yalnızca Sodexo Club iyeliği bulunan bireysel müşteriler için geçerli olduğunu bildirdi.

CepteTEB’in düzenlemiş olduğu Sodexo kampanyasından, yalnızca uygulama aracılığı verilen otomatik fatura ödeme talimatları kapsamında yararlanılabilmektedir. Kredi kartı ya da diğer kartlar aracılığı ile manuel olarak yapılan ödemeler, kampanya kapsamında değerlendirilmez. Ayrıca söz konusu otomatik ödeme talimatının, CepteTEB üyeliğinin tamamlanmasının ardından 30 gün içerisinde verilmesi gerekmektedir. 30 günü aşan talimatlar, kampanya kapsamında TL kazanılmasını sağlamamaktadır.

Türkiye Ekonomi Bankası Sodexo Kampanyası Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye Ekonomi Bankası’nın CepteTEB hizmeti aracılığı ile geliştirilmiş olan Sodexo kampanyasından faydalanarak 150 TL kazanmak isteyen vatandaşların, Sodexo Club uygulamasından aldıkları davet kodu ile CepteTEB uygulamasına giriş yapmaları gerekmektedir. Girişin yapılması ve üyeliğin tamamlanmasının ardından verilen otomatik fatura ödeme talimatları, para iadelerinin alınması için yeterlidir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@