Türkiye Euro 2024 Finalleri İçin Seçilirse Hangi Şehirler ve Hangi Stadyumlar Kullanılacak?

Tüm Türkiye bugün açıklanacak olan Euro 2024 organizasyonu finali kararanı odaklanmış durumda. Organizasyon için Türkiye ve Almanya çekişiyor.

Gündem 27.09.2018 - 11:43 15.07.2021 - 00:19 Serhat Karaman

Tüm Türkiye bugün açıklanacak olan Euro 2024 organizasyonu finali kararanı odaklanmış durumda. Organizasyon için Türkiye ve Almanya çekişiyor.

Türkiye organizasyon için büyük bir yatırıma imza atmış, pek çok eski stadyum yıkılarak yerlerine yenileri yapılmıştı. Yıkılan stadyumların yerlerine millet bahçeleri yapılacağı açıklanmıştı. Peki, Türkiye Euro 2024 organizasyonu alırsa hangi şehirler ve hangi stadyumlarda maçlar oynanacak? 9 Farklı Şehirde Yer Alan 10 Stadyum Kullanılacak!Türkiye organizasyonu alırsa 9 farklı şehirde yer alan 10 stadyumda maçlar oynanacak. Bu şehirler ve stadyumlar şu şekilde sıralanıyor;Ankara - Ankara Stadyumu İstanbul - İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu İstanbul - Türk Telekom Stadyumu Bursa - Bursa B. B. Stadyumu Antalya - Antalya Stadyumu Trabzon - Trabzon Medical Park Stadyumu Konya - Konya B. B. Stadyumu Gaziantep - Gaziantep Stadyumu Eskişehir - Yeni Eskişehir Stadyumu Kocaeli - Yeni Kocaeli Stadyumu Euro 2024  Ne Zaman Belli Olacak?Euro 2024 sonuçları bugün açıklanacak. Sonuçlar UEFA'nın İsviçre'nin Nyon kentindeki merkezinde TSİ 15.45'te başlayacak törenle açıklanacak ve Almanya ile Türkiye arasında seçim yapılacak.İki ülke sunumları yapacak ve ardından oy verme işlemine geçilecek Euro 2024 İçin Kimler Oy Kullanacak?Haber Kaynağı: emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"

Gelişmelerden Haberdar Olun

@