Türkiye Finans Kasım Kampanyası: 10 Bin TL Peşinatı Olana 0.79 Oranı İle 145 M2 3+1 Daire 1.163 TL Taksitle Satılıyor!

Bankadan satılık ev ilanları yayımlandı! Türkiye Finans gayrimenkul intengo sitesi üzerinden Kasım ayı ilanları yayımlandı. Türkiye Finans satılık gayrimenkuller yüzde 0.69 ve 0.79 konut kredisi!

Emlak Haberleri 05.11.2021 - 09:23 05.11.2021 - 09:23 Gülcan Özer

Konut fiyatları zam rekoru ile cepleri yakmaya devam ederken bankalardan satılık daireler, gayrimenkuller ve icradan satılık daire ilanları düşük fiyatları ile dikkat çekiyor. Özellikle de bankalar yıl sonuna doğru ellerinde bulunan gayrimenkulleri bilançolarından temizlemek için büyük indirimler yaparken ev sahibi olmak ve konut yatırımı yapmak isteyen kişilere büyük fırsat sunuluyor. 

Türkiye Finans Katılım Bankası da bu bankalar arasında yer alırken banka düşük konut fiyatları yanı sıra aynı zamanda müşterilerine 0.69 oranı ile konut finansmanı desteği de sağlıyor. Bankadan satılık gayrimenkuller için şu anda bankalar arasında en düşük konut kredisi faiz oranı veren banka olan Türkiye Finans Katılım Bankası e ihale sistemi ile internetten başvuru yapılmasına da olanak sağlanıyor. 

BANKADAN EV ALMAK AVANTAJLI MI, KARLI MI, BANKALARDAN SATILIK UCUZ EVLER GÜVENİLİR Mİ?

Bankaların satılık ev ilanları düşük fiyatları ile dikkat çekerken pek çok kişi bankaların neden bu kadar ucuz ev sattığını merak etmektedir. Bankaların ipotekli krediler karşılığı teminat olarak aldıkları evler için borcunu zamanında ödemeyen kişilerin taşınmazlarına el konulmakta olup haciz sonrası satışa çıkmaktadır, 

türkiye finans konut kampanyası

Bankalar mülkiyetlerini üzerine aldıkları taşınmazları daha sonra satışa çıkarmaktadır. Bankacılık kanunu gereğince bankaların gayrimenkul satışı ana faaliyet konusu olmadığı için üzerlerine geçen bu taşınmazları hızlı bir şekilde ellerinden çıkarmaları gerekmektedir. Yine bankalar yabancı kurumlardan borç alırken bilançoları denetime tabi tutulmakta olup gayrimenkullerin temizlenmesi bilançolarının daha güçlü görünmesini sağladığı için önemli bir zorunluluktur. 

türkiye finans 3+1 daire satışı

TÜRKİYE FİNANS SATILIK GAYRİMENKULLER: 145 M2 APARTMAN DAİRESİ 100 BİN LİRAYA SATILIYOR! 

Katılım bankaları arasında yer alan Türkiye Finans gayrimenkul satışı konusunda düşük fiyatları kadar vermiş olduğu konut finansmanı desteği ile de dikkat çekiyor. Bankanın yayımlamış olduğu Kasım ayı bankadan satılık ucuz ev ve apartman dairesi ilanları kapsamında 145 metrekare ev 100 bin liraya satışa sunuldu. 

türkiye finans konut kredisi hesaplama

10 BİN LİRA PEŞİNATI OLANA 1.163 TL TAKSİTLE EV SAHİBİ OLMA İMKANI SUNULDU! 

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından başlatılan kampanya kapsamında 60 aya kadar yüzde 0,69 oranı ile ve 120 aya kadar ise yüzde 0,79 oranı ile taksitle ev satışı yapılıyor. Bankadan satılık ev almak isteyen kişiler için 100 bin liraya satılan evde yüzde 10 konut kredisi peşinatı şartı bulunurken 10 bin TL peşinat veren kişiler 120 ay vadeli olarak aylık 1,163 TL taksitle ev sahibi olabilecekler. 

Türkiye Finans Katılım Bankası resmi internet sitesi üzerinden satışa sunulan konut ilanları sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ...

bankadan satılık ev nasıl alınır

BANKADAN SATILIK EV NASIL ALINIR?

Yukarıda yer alan linki tıklayarak bankanın resmi internet satış sitesine ulaşabilir, ilgilendiğiniz ilanın yanında yer alan teklif ver butonunu tıklayarak iletişim bilgilerinizi bırakarak bankanın sizi aramasını sağlayarak süreci başlatabilirsiniz. Hizmet sözleşmesini imzalayarak ihale katılım bedelini ödeyen kişiler konutlar için teklif vererek satın alma hakkı kazanacaklar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@