Türkiye Finans Mevduat Sahiplerine Yüksek Faizsiz Kazanç! Bol Kepçe Hesabı ile Az Çok Demeden Birikimleriniz Değerlensin

Türkiye Finans Katılım Bankası, bol kepçe hesabı ile faizsiz kazanç sunmaya devam ediyor. Birikimlerini faizsiz bankacılık ile değerlendirmeyi düşünenler, yeni kampanya ile yüksek kazanç şansı!

Finans 17.10.2021 - 14:07 17.10.2021 - 14:07 Gülcan Özer

Vadeli mevduat hesabı açmak isteyen kişilere Türkiye Finans'tan faizsiz yüksek kazanç imkanı! Siz de Türkiye Finans bol kepçe hesabı ile yüksek kâr paylaşım oranı alabilir, 2.500 TL’den 1.000.000 TL’ye kadar mevduatlarınızı güvenle yatırıma dönüştürebilirsiniz.

Türkiye Finans’tan Yeni Müşterilere Özel 98/2 Kâr Paylaşım Oranı

Türkiye Finans, son 3 ay içerisinde bol kepçe hesabını kullanmayan müşterilerine ve ilk defa bol kepçe hesabı açacaklara özel 98/2 kâr paylaşım oranı sunuyor. İlk defa Türkiye Finans’ta hesap açacak olanlar da bu özel kampanyadan yararlanabiliyor. Kampanyada alt limit 2.500 TL iken üst limit ise 1.000.000 TL olarak uygulanmakta. Bu aralıktaki mevduatlarınız için siz de bol kepçe kampanyasından yararlanabilir, yüksek paylaşım oranı sayesinde kazancınızı katlayabilirsiniz.

türkiye-finans-bol-kepçe-hesabı

Bol kepçe hesabı, hâlihazırda katılım bankaları arasında en yüksek kazanç sağlayan mevduat ürünlerinin başında geliyor. Bu kampanya ile beraber bol kepçe hesabının tüm nimetlerinden yararlanmak mümkün hale gelecek. Siz de son 3 ay içerisinde bol kepçe hesabı açtırmadıysanız ya da ilk defa Türkiye Finans’ta hesap açacaksanız bu eşsiz fırsatı kullanarak hoş geldin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Katılım hesaplarında geçerli 98/2 kâr paylaşım oranlarının dışında Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından ihraç edilecek kira sertifikalarında da yüksek oran avantajı mevcut.

İhraç edilecek her kira sertifikasında standart kâr oranının yanı sıra hoş geldin kâr oranı da duyurulacak. İster bol kepçe hesabı ile birikimlerinizi katılım hesaplarında değerlendirir, isterseniz çıkarılacak kira sertifikalarında yüksek orandan yararlanma şansı elde edebilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak üzere hesabınızı Türkiye Finans şubelerinden veya internet/mobil şube üzerinden açabilirsiniz. Türkiye Finans hesabınız olmasa bile akıllı telefonunuz ve T.C kimlik kartınız vasıtasıyla şubeye gitmeden hesap açtırabilir, daha sonra internet ya da mobil şubeden bol kepçe hesap açılış işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kampanya yalnızca tek bir dönem geçerli olmakla beraber vadenin yenilenmesi ile beraber standart paylaşım oranlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz. Birikimlerinizi faizsiz bankacılık alanında değerlendirmek istiyorsanız Türkiye Finans’ın bu yeni kampanyası tam size göre.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@