Türkiye Finans'ta Konut Kredisi Çılgınlığı Başladı! 0,89 Konut Kredisi Oranıyla Hayalini Kurduğunuz Eve Kavuşma Zamanı!

Türkiye Finans ev sahibi olmak isteyenlere doldukça uygun maliyetlerle konut kredisi veriyor. Türkiye Finans ev kredisi kampanyasının şartları nelerdir?

Finans 06.01.2022 - 21:10 06.01.2022 - 21:10 Engin Uzunoğlu

Türkiye Finans Katılım Bankası, kendi uhdesinde bulunan gayrimenkuller için muhteşem bir konut kredisi oranı belirledi. Piyasada görülmemiş bu oran sayesinde siz de yıllardır hayal ettiğiniz eve artık bir adım daha yakınsınız.
Kendi bünyesindeki konutları bir an önce satmak adına her türlü desteği sunan ve fiyatları oldukça uygun seviyede belirleyen Türkiye Finans, konut kredisi oranlarında da önemli bir indirim yaptı. Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından satışa sunulan konutları satın alırken finansman kullanmak istediğinizde %0,89 kâr oranından faydalanabiliyorsunuz. Piyasada benzeri görülmemiş bu oran sayesinde kredinizi çok daha düşük maliyetle çekebiliyor, 10 yılı bulan vadelerle taksitlerinizi rahat rahat ödeyebiliyorsunuz.

Günde 45 TL Ödeme Yaparak Ev Sahibi Olmak Artık Hayal Değil

Diğer bankalar gibi Türkiye Finans Katılım Bankası da konut kredilerinde 120 ayı bulan uzun vadelerle işlem yapmakta. 100.000 TL konut finansmanı kullanıp kredinizi 10 yıla yayarsanız günlük ödeyeceğiniz tutar sadece 45 TL oluyor. Aylık ödeyeceğiniz 1.360,65 TL tutarlı taksitlerle beraber toplamda 163.277,55 TL maliyetle ev sahibi olabiliyorsunuz.
Ev satın alırken daha yüksek tutarda krediye ihtiyacınız varsa Türkiye Finans’ın daha büyük montanlı konutlarına göz atabilirsiniz. Elinde önemli sayıda gayrimenkul bulunduran Türkiye Finans’ta aradığınız evi bulmak hiç de zor değil. Daha yüksek tutarda bir ev arıyorsanız Türkiye Finans tarafından satılan gayrimenkuller arasında aradığınızı mutlaka bulacaksınız. Bu durumda çekeceğiniz kredi tutarı da hâliyle yükselmiş olacak.

120 ay vade ile 100.000 TL yerine 150.000 TL ev kredisi kullanmak istediğinizde aylık ödemeniz 2.040,98 TL, toplam ödeme tutarınız ise 244.915,86 TL olarak hesaplanacaktır. Ayrıca Türkiye Finans’ın satışa sunduğu evler için KDV ödemenize de gerek yok. Kredinin tahsis aşamasında da size oldukça yardımcı olunacağından emin olabilirsiniz.

Kredi tutarına bağlı olarak ödeyeceğiniz taksit ve geri ödeme tutarı için aşağıdaki tablodan yardım alabilirsiniz. Hangi tutar için ne kadar taksit ödeyeceğiniz bilgisi tabloda detaylı olarak yer almaktadır. Tabloda 10 yıl üzerinden hesaplama yapılmıştır.

türkiye finans konut kredisi hesaplama-1

Türkiye Finans'tan ev kredisi kullanarak ev sahibi olmak isteyenler çok daha detaylı bilgiler için Türkiye Finans'a başvurmaları gerekmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@