Türkiye Finans'tan İcralık Konut Satışlarında Görülmemiş İndirim ! Süre Sona Ermeden Teklifinizi Hemen Verin

Türkiye Finans, yıl sonu gelmeden gayrimenkul sayısını önemli oranda azaltma amacıyla indirimlere hız verdi.

Emlak Haberleri 16.10.2021 - 17:25 16.10.2021 - 17:25 Serhat Karaman

Türkiye Finans, yıl sonu gelmeden gayrimenkul sayısını önemli oranda azaltma amacıyla indirimlere hız verdi. Daha birkaç hafta öncesine kadar daha yüksek tutarlarda satılan konutların fiyatlarını inceleyenler, bankanın yaptığı indirimleri daha yakından takip etme fırsatı buldu.

Bankaların icralık konut fiyatlarını her yılın sonuna yaklaşırken düşürmesi, ev sahibi olmak isteyenler için önemli bir stratejinin ortaya çıkmasını sağlamakta. Bankadan icralık konut almak isteyenler, fiyatların düşeceğini tahmin ederek genellikle yıl sonunu bekliyor. Birçok banka fiyat indirimine hız verirken bundan geri kalmayan bankalardan biri de Türkiye Finans olarak göze çarpıyor.

Düşük Tutarlı Yüzlerce İcralık Konut Türkiye Finans’ta

Türkiye Finans gayrimenkul çeşitliliğine baktığımızda her keseye uygun konutların satışta olduğunu görüyoruz. Sadece büyükşehirlerde değil, Anadolu’da da çok sayıda konutun satışını yapan Türkiye Finans, bu çeşitliliği sayesinde birçok bankadan daha fazla rağbet görmekte.

Bankanın satışa koyduğu konutlar için teklif usulü ile teklifinizi iletme şansına sahipsiniz. Yapılan tekliflerle beraber satış kararı verilmekte ve konutların satışı hızlı bir şekilde gerçekleştirilmekte. Buna ek olarak Türkiye Finans, sattığı konutları kredi ile alacaklara da önemli bir avantaj sunuyor. Piyasa oranlarının çok altında oranlarla konut kredisi kullanmak için Türkiye Finans’tan konut fiyatlarının dışında kredi teklifi de alabilirsiniz.

Yukarıdaki görsele göz attığınızda Türkiye Finans konut satış sisteminin nasıl işlediğini göreceksiniz. Bazı konut ve dükkanlarda belirli teklifler yer alırken bazılarında ise ‘’İlk Teklif Bekleniyor’’ şeklinde bir uyarı ile karşılaşıyoruz. Daha önce teklif verilmiş olan taşınmazlara siz de teklif verebilir, sürenin sonunda geçerli teklif üzerinden satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Daha önce teklif verilmemiş gayrimenkullere ilk teklifi verebilir, sürenin sonunda başka teklif yoksa yine alım önceliği elde edebilirsiniz. Teklif yaptığınız konut için başka bir teklif gelmesi halinde teklif tutarını artırmak suretiyle tekrar sürece dahil olabilirsiniz.

Herhangi bir taşınmaz için teklif vermek istediğinizde ilanın yan kısmında yer alan Teklif Ver butonunu kullanmanız gerekmekte. Daha sonra aşağıda paylaşacağımız türden bir ekran açılacak ve teklifinizi bankaya iletmeniz sağlanacak. Son olarak en altta yer alan onaylama kısmına tik attıktan sonra teklifinizi bankaya gönderebilmek için GÖNDER butonuna basmanız gerekecek. İlgili siteye ulaşmak üzere BURAYA TIKLAMANIZ yeterli olacaktır.

Ziraat Katılım Bankası Konut Satışına Başladı ! 50.000 Bin TL 'ye Arsa, 105.000 TL' ye Daire Alma Fırsatı haberini okumak için TIKLAYINIZ

TEB 40.000 TL'ye Apartman Dairesi, 66.000 TL'ye Müstakil Bina Satıyor haberini okumak için TIKLAYINIZ

Halkbank İcralık Konut Fiyatlarını İndirdi, Yetişen Alacak! Konut, İş Yeri ve Arsa Fiyatlarında Büyük İndirim haberini okumak için TIKLAYINIZ

Garanti BBVA'dan Ankara'da 61 Bin TL, İstanbul'da 107 Bin TL'ye Satılık Apartman Dairesi haberini okumak için TIKLAYINIZ

Gelişmelerden Haberdar Olun

@