Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası Ünlülere Yaradı!

Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası özellikle de elinde nakit parası olan ve üst gelir grubu kişilere yaradı. Ünlüler kampanya ile EV'lendi!

Emlak Magazin 29.09.2018 - 10:45 15.07.2021 - 00:19 Serhat Karaman

Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası özellikle de elinde nakit parası olan ve üst gelir grubu kişilere yaradı. Ünlüler kampanya ile EV'lendi!

Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyası ile markalı konut projelerinde yüzde 45'e varan oranlarda peşin ödeme indirimi yapıldı. Düzenlenen kampanya ile beraber ünlü isimler birbiri ardına fırsatı değerlendirerek konut satın aldı. İşte bu isimlerden bazıları ve satın aldıkları konutlar;Ünlüler ve Satın Aldıkları EvlerKaan Tangöze 700 Bin Lira Bodrum'da Villa (Haberi Okumak İçin TIKLAYINIZ...)İbrahim Kutlulay 1 Milyon Lira Gümüşlük'te Villa (Haberi Okumak İçin TIKLAYINIZ...)Selçuk Yöntem 2 Milyon Dolar Boğaz Manzaralı Ev (Haberi Okumak İçin TIKLAYINIZ...)Özcan Deniz 5 Milyon Lira Zekeriyaköy'de Lüks Villa (Haberi Okumak İçin TIKLAYINIZ...)Arda Turan 650 Bin Lira Akçak Venüs Villaları (Haberi Okumak İçin TIKLAYINIZ...)Beyazıt Öztürk 760 Bin Lira Karadağ'da Ev (Haberi Okumak İçin TIKLAYINIZ...)Sezen Aksu Balatta Tarihi Ev (Haberi Okumak İçin TIKLAYINIZ...)Seda Sayan 9 Milyon Lira İstanbul Redizanzs Dairesi (Haberi Okumak İçin TIKLAYINIZ...)Alp Kırşan 1 Milyon Euro Bodrum'da Villa (Haberi Okumak İçin TIKLAYINIZ...)Gülse Birsel 5,5 Milyon Lira Bodrum'da Villa (Haberi Okumak İçinTIKLAYINIZ...)Evrim Akın 750 Bin Lira SİNPAŞ Konut Projesi (Haberi Okumak İçin TIKLAYINIZ...)Şarkıcı Sıla Galata'da 2 Adet Daire (Haberi Okumak İçin TIKLAYINIZ...)Kuşum Aydın Bodrum'da 1 Milyon Liraya Ev (Haberi Okumak İçin TIKLAYINIZ...)Haber Kaynağı: emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Gelişmelerden Haberdar Olun

@