Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Koop Groos Gaziantep Nerede?

Tarım Kredi Kooperatifi ürünlerinin perakende ve toptan satışının yapılacağı Koop Gross Gaziantep açıldı. Tarım kredi kooperatifi Koop Gross Gaziantep nerede, adresi ne?

Gündem 01.09.2021 - 14:30 01.09.2021 - 14:33 Gülcan Özer

Bazı ürünlere yapılan fahiş zamlar sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen talimat ile Tarım Kredi Kooperatifi market sayısı büyük bir hızla arttırılmaya başlanmıştı. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere çok sayıda şehirde Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri marketleri açılırken bu illere Gaziantep'te ekledi. 

Gaziantep Koop Gross açılan Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi ilk Gross marketi olması nedeni ile büyük öneme sahip olurken yurt genelinde kısa sürede Koop Gross marketlerinin sayılarının arttırılacağı açıklandı. Üreticiden direkt olarak alınan ürünlerin raflara daha ucuz fiyatlarla ulaştırılmasını sağlayacak marketler vatandaşın bütçesini de rahatlatacak. 

KOOP GROSS GAZİANTEP NEREDE?

Açılışı bugün yapılan Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Koop Gross Gaziantep şubesi büyük ilgi gördü. Tarım Kredi Kooperatifi'nin üretmiş olduğu ucuz gıda ürünlerinin vatandaşa ulaştırılacağı, toptan ve perakende satış yapılacak olan ilk Koop Gross şubesi Gaziantep'de açıldı. 

Toplam 1700 metrekarelik dev bir alana kurulu bulunan mağazada 4 bine yakın ürün marketlerden daha ekonomik fiyatlarla ve yüksek kalite ile vatandaşa ulaştırılacak. Açılış töreninde özel bir konuşma yapan Türkiye Tarim Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, Tarım Kredi Kooperatifi'nin 1.5 asrı aşan uzun bir ömrü olduğunu belirterek en sağlıklı ürünleri, en ucuz fiyatlarla vatandaşa ulaştırmanın gayreti içerisinde olduklarını dile getirdi. 

2020 senesini 162 mağaza ile kapatan Tarım Kredi Kooperatifi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen talimat sonrasında hızla şubeleşmeye gitmiş ve yeni mağaza açılışları ile bu sayısı 500'e yaklaştırmıştı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@