Türkiye'de Bir İlk! 32 Günlük Vadeli Mevduat Hesabı Açanlara 500 TL Nakit Para İadesi

Vadeli mevduat hesabı açmak isteyenlere en yüksek faiz veren banka olan Alternatif Bank 500 liraya kadar nakit para sözü verdi. Bankada parası olanlar dikkat, herkesi ilgilendiriyor.

Finans 06.10.2021 - 15:45 06.10.2021 - 15:47 Gülcan Özer

Bankada parası olan herkesi ilgilendiriyor! Bankaların mevduat faizi yarışları hız kazanırken Alternatif Bank en yüksek faiz veren banka olmasının yanı sıra müşterilerine ayrıca 500 liraya varan nakit para iadesi sözü verdi. 

Hoş geldin faizi veren bankalar arasında yer alan Alternatif Bank VOV + Hesap ile günlük vadeli mevduat faizine ek olarak ayrıca 500 TL nakit para iadesi yapacağını duyurdu. Harcarken kazanmanızı sağlayacak olan Alternatif Bank kampanyası ilk günden yoğun ilgi görürken parasını bankaya yatırmak isteyenler ve birikimini bankada tutanlara büyük fırsat sunuldu. 

ALTERNATİF BANK VOV + HESAP İLE YÜKSEK HOŞ GELDİN FAİZİ VE 500 TL NAKİT PARA İADESİ MÜJDESİ VERDİ! 

Parasını bankada  tutanlara yüksek faiz getirisi sunan hoş geldin faizi veren Alternatif Bank yeni kampyanyas ile yüksek faize ek olarak nakit para iadesi de vermeye başladı. Banka tarafından başlatılan kampanyada TL vadeli hesap açan kişilere ilk defa hesap açmaları durumunda yüksek hoş geldin faizi verilirken aynı zamanda Alternatif Bank debit kart ile yapılan harcamalarda da yüzde 10 para iadesi sözü verildi. 

500-tl-nakit-para-iadesi-kampanyası

Düzenlenen kampanyadan yararlanan kişiler Alternatif Bank kartları ile yapacakları alışveriş tutarının yüzde 10'u kadar olmak üzere en fazla 500 liraya kadar nakit para iadesi alabilecekleri. 

avantajlı-tl-tanışma-faizi

EN YÜKSEK FAİZ HANGİ BANKADA?

Bankaların vadeli mevduat hesabı faiz oranları karşılaştırıldığında şu anda en yüksek faizi veren banka hoş geldin faizi ile yüzde 19 seviyesini uygulayan Alternatif Bank oldu. Söz konusu faiz oranından yararlanmak için ilk defa Alternatif Bank üzerinden hesap açılması yeterli olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@