Türkiye'de Gayrimenkul Zengini Ünlüler Kimler?

Ünlü isimlerin tümü yatırımlarını farklı şekillerde değerlendirmeyi tercih ediyor. Bazı ünlüler taksi plakası almayı tercih ederken bazı ünlü isimler ise gayrimenkul yatırımı yapıyor. Peki, Türkiye'de gayrimenkul zengini ünlüler kimler?

Emlak Magazin 19.05.2018 - 16:00 15.07.2021 - 00:21 Serhat Karaman

Ünlü isimlerin tümü yatırımlarını farklı şekillerde değerlendirmeyi tercih ediyor. Bazı ünlüler taksi plakası almayı tercih ederken bazı ünlü isimler ise gayrimenkul yatırımı yapıyor. Peki, Türkiye'de gayrimenkul zengini ünlüler kimler?

Kenan İmirzalıoğlu Yakışıklılığı ile genç kızların kalbini fetheden Kenan İmirzalıoğlu emlak yatırımı yapmayı tercih eden ünlülerin arasında başı çekiyor. Özellikle de arazi yatırımı ve arsa yatırımı yapmayı tercih eden yakışıklı oyuncu en son Çerkezköy'de aldığı 10 dönümlük arazi ile magazin gündemine haber olmuştu. Aynı zamanda eski binaların restorasyon işlerini de yapan oyuncu bu sayede de emlak yatırımından para kazanmayı başarıyor.Necati Şaşmaz Türkiye'nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde canlandırdığı Polat Alemdar karakteri ile ünlenen Necati Şaşmaz'da emlak yatırımını tercih eden ünlüler arasında yer alıyor. Şaşmaz'ın Fenerbahçe Orduevi yakınında yer alan bir rezidanstan aldığı 2 milyon 600 bin dolarlık konutu uzun süre magazin gündemini meşgul etmişti. Buna ek olarak Şaşmaz'ın Bomanti'de yer alan rezidansta 18 dairesi, Ataşehir konutlarında 50 dairesi ve 1 adet süpermarketi bulunuyor.Aşkın Nur Yengi Uzun yıllardır sanat camiasının içerisinde yer alan Yengi'nin İstanbul'un farklı ilçelerinde bulunan 16 adet dairesi olduğu biliniyor.İşte ünlü isimler ve gayrimenkul yatırımları;Sibel Can: İstanbul'da 50 adet daire, Miami'de lüks villaEmrah: Etiler ve Levent ağırlıklı olmak üzere İstanbul'da bulunan 200'e yakın daire, 12 adet dükkan ve Florya'da 2 milyon değer biçilen spor tesisiSeda Sayan: Bodrum'da 3 adet villa, Londra'da ev, İstanbul'da 30 daire ve iki rezidans sahibi.Emlak haberleri, TOKİ satış duyuruları, konut projeleri, kentsel dönüşüm, emlak magazin haberleri, konut kredisi ve ekonomi haberleri için emlak365.com sitemizi takip edebilir, mobil uygulamalarımızı indirerek anlık bildirimlerle haberlerimizi daha kolay takip edebilirsiniz.

 Android uygulamamız için TIKLAYINIZ
İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ
Gelişmelerden Haberdar Olun

@