Türkiye'nin En Çok Satılan SUV Model Otomobili Nissan Qashqai İçin Yüzde 0,49 Faizli 200 Bin TL Kredi Kampanyası!

Türkiye’nin en çok satılan SUV model otomobili olan Nissan Qashqai için Nisan ayına özel çok cazip bir araba kampanyası düzenleniyor. İşte Nissan Qashqai Nisan 2022 araba kampanyası...

Finans 07.04.2022 - 17:56 07.04.2022 - 17:56 Engin Uzunoğlu

Türkiye’de otomobil firmalarının cazip araba kampanyaları ile sıfır kilometre araç satışlarını arttırmaya yönelik hamleleri devam ediliyor. Uzun bir süredir kampanya açıklamayan Nissan firmasında son dönemlerin en kritik hamlesi geldi. Nissan Qashqai Nisan 2022 araba kampanyası ile müşterilere çok önemli imkanlar sağlanacağı bildirildi. İşte Nissan Qashqai için sağlanan avantajlar...

NİSSN QASHQAİ NİSAN 2022 ARABA KAMPANYASI

Nissan Qashqai Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV model otomobili olarak biliniyor. Nissan firması bu otomobili satın almak isteyenlere özel imkanlar sağlanacağını duyurdu. Buna göre müşteriler 2022 model Nissan Qashqai satın almak istemeleri halinde 200 Bin TL kredi desteğinden yararlanabilecekler. Üstelik bu kredi desteği 24 ay vadeli olacak.

Nissan Qashqai için 24 ay vadeli 200 Bin TL kredi desteğinin firma tarafından aylık yüzde 0,49 faizle verileceği ilan edildi. Bu faiz oranı ile herhangi bir bankadan taşıt kredisi kullanmanın imkanı şu anda bulunmuyor. Bazı otomobil firmaları müşterilere faizsiz kredi imkanı sağlayabiliyorlar ama onlar da en fazla 12 ay vadeli olabiliyor. Nissan Qashqai için verilen kredi desteği maliyet açısından müşterilere çok ciddi avantajlar sağlıyor. 

NİSSAN QASHQAİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin yaptığı açıklamaya göre Nissan Qashqai 2007 – 2021 yılları arasında C-SUV segmenti satış verilerine göre en çok tercih edilen SUV model otomobil oldu. 4X4 seçeneği, güçlü motoru, üstün sürüş performansı, LED farları, yüksek konforu ve ileri teknolojik imkanları ile Nissan Qashqai fark yaratan araçlardan birisi olmaya devam ediyor. Nissan Qashqai satın almak isteyenler benzerlerine göre ciddi bir fiyat avantajına da sahip oluyorlar.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@