Türkiye'ye Girişi Yasaklanan Ülkeler! Corana Virüsü Nedeni İle Hangi Ülkelere Uçuş Yasağı Getirildi, Türkiye Sınır Kapıları Kapatıldı Mı?

Corana virüsü nedeni ile Türkiye üst düzey önlemler almaya devam ederken Gürcistan'da koranavirüs nedeni ile can kaybı yaşandı.

GÜNDEM 15.03.2020 - 08:32 15.07.2021 - 00:09 Emlak 365

Corana virüsü nedeni ile Türkiye üst düzey önlemler almaya devam ederken Gürcistan'da koranavirüs nedeni ile can kaybı yaşandı. Gelen can kaybı haberi sonrası Gürcistan sınır kapıları hakkında da yeni karar alındı. Türkiye corana virüs vaka sayısı altıya yükselirken Türkiye'ye giriş yasaklanan ülkeler de arttı. Uçak seferleri iptal mi son dakika 2020 gelişmeleri, kapatılan sınır kapıları ve Sarp sınır kapısı son dakika haberleri...

Kovid 19 Korana Virüs salgını tüm dünyayı etkisi altına almaya devam ediyor. TÜRKİYE'DE CORANA VİRÜS VAKA SAYISI 6'YA YÜKSELDİ! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca resmi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımlar yaparak son dakika gelişmelerini vatandaşa aktarmaya devam ediyor. Bakan Koca yapmış olduğu son paylaşım ile ne yazık ki Türkiye'de Corana Virüsü tespit edilen vaka sayısının 6'ya yükseldiğini duyurdu. * UMREDEN YENİ DÖNDÜYSENİZ 14 Gün Kuralına uymanızı ısrarla istiyoruz.* Son bir hafta içinde dönen bir yurttaşımızın testi MAALESEF POZİTİF çıktı.* Yeni vakalardan endişeliyiz.* Lütfen ziyaretçi kabul etmeyin.* Sağlık taramasından geçmiş olmak sıfır risk anlamına gelmez.

SARP SINIR KAPISI KAPATILDI MI? SON DAKİKA HABERLERİ İLE YAŞANAN GELİŞMELERTürkiye ile Gürcistan arasındaki sınır kapıları arasında yer alan Sarp Sınır Kapısı Gürcistan'da corana virüsü vaka sayısının artmasının ardından kapatılıyor. Sarp Sarpi sınır kapısı yolcu trafiği karşılıklı olarak kapatıldı. Yük taşımacılığı için ise herhangi bir yasaklama kararı alınmadı. UÇUŞ YASAĞI GETİRİLEN ÜLKELER SON LİSTE! 
 1. Almanya 

 2. Fransa 

 3. İspanya

 4. Norveç

 5. Danimarka 

 6. Belçika 

 7. Avusturya

 8. İsveç 

 9. Hollanda 

 10. Çin

 11. İran

 12. Irak 

 13. İtalya 

 14. Güney Kore ALMANYA UÇUŞ YASAĞI 2020! Dünyada Türkiye sınırları dışında en fazla Türk'ün yaşadığı ülke olan Almanya ne yazık ki Corana Virüsü salgını ile büyük bir yara aldı. Virüs görülen kişi sayısı her geçen gün artarken can kayıpları da artıyor. Virüsün ülkede yayılması nedeni ile Türkiye Almanya uçak seferleri iptal edildi. İlk olarak açıklanan kararda Türkiye'den Almanya'ya uçuş yasağı getirilirken ardından alınan ikinci karar ile Almanya'dan Türkiye'ye uçuş yasağı getirilmişti. Yani Almanya ile Türkiye arasındaki uçak seferleri karşılıklı olarak iptal edildi. UÇUŞ YASAĞI TARİHLERİ! UÇAK SEFERLERİ SON DURUMTüm ülkeler salgının yayılmasını engellemek adına birbiri ardına uçuş yasağı kararları almaya devam ederken Türkiye tam 14 ülkeye uçuş yasağı getirdi. Havayolu şirketleri getirilen yasaklar nedeni ile büyük maddi kayıplar yaşarken UÇAK BİLETLERİ İPTAL Mİ, UÇAK BİLETİ PARASI İADESİ OLACAK MI?Seferlerin karşılıklı olarak iptal edilmesi nedeni ile önceden biletini alan kişilerde mağdur oldu. Havayolu şirketleri konu hakkında henüz açıklama yapmazken biletlerin en kötü ihtimalle açığa alınacağı belirtiliyor. Yani vatandaşın ödemiş olduğu uçak bileti parası iadesi yapılmasa dahi aynı tutarlı bir başka bilet almasına izin verilecek. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@