Turkuaz Dekorasyon Fikirleri İle Evinizde Fark Yaratın!

Ortama yaydığı pozitif enerji ve pek çok farklı renkle başarılı bir şekilde kombinlenmesi Turkuaz rengi dekorasyonun vazgeçilmezi yapıyor. İşte birbirinden çarpıcı turkuaz dekorasyon fikirleri!

Dekorasyon 29.10.2019 - 19:00 15.07.2021 - 00:12 Emlak 365

Ortama yaydığı pozitif enerji ve pek çok farklı renkle başarılı bir şekilde kombinlenmesi Turkuaz rengi dekorasyonun vazgeçilmezi yapıyor. İşte birbirinden çarpıcı turkuaz dekorasyon fikirleri!

Evler her geçen gün daha da renklenirken dekorasyonda renk fikirleri de tamamlayıcı unsur olması nedeni ile büyük önem taşıyor. Canlı bir renk olduğu için yüksek enerji yayması, diğer farklı renklerle başarılı şekilde kombin edilebilmesi ve 2020 yeni sezon renk modası içerisinde yer alması turkuaz rengi öne çıkarıyor. Turkuaz Fon Perdeleri Vazgeçilmeziniz Olsun! Özellikle de beyaz koltuk takımı tercih eden kişiler için turkuaz fon modelleri öne çıkıyor. 2020 dekorasyon modası içerisinde turkuaz renk yoğun olarak tercih edilirken fon perdeler beyaz koltuklarla bambaşka bir havaya bürünüyor. 

Birbirinden şık fon perdeler için düz renkler tercih edebileceğiniz gibi desenli turkuaz fon perde modeli de bulunuyor. 

Turkuaz Kırlentler İle Fark Yaratın! Fon perdeniz turkuaz renk ise kırlentlerinizin de mutlaka turkuaz renkli olması öneriliyor. 

Ancak hem koltuklarınız hem de fon perdeniz farklı renkte olsa dahi yine de kırlentleriniz için turkuaz rengi tercih etme imkanınız yine de bulunuyor. Çünkü turkuaz renk farklı hatta zıt renkler ile bile muhteşem bir görüntü ortaya çıkmasını sağlıyor. 

Turkuaz Objeler Her Yerde! Dekorasyonda kullanılabilecek bir diğer önemli fikirde dekoratif objeler olarak öne çıkıyor. Turkuaz objeler özellikle de kahverengi gibi koyu tonların kullanıldığı alanlarda çok hoş görüntüler verirken yine beyaz ağırlıklı açık renkli alanlarda da patlama yarattığı için tercih ediliyor. 

Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@