Twitterda Bir Kadına Ettiği Hakaret İle Gündeme Gelen Semih Tayfur Kimdir?

Twitter üzerinden kendisine soru yöneten bir kadına yapmış olduğu hakaret ile gündeme gelen Semih Tayfur kimdir, ne dedi, kime hakaret etti?

Twitterda Bir Kadına Ettiği Hakaret İle Gündeme Gelen Semih Tayfur Kimdir?

Kendisine sosyal medya üzerinden soru yöneltilen bir kadına vermiş olduğu yanıt ile Semih Tayfur büyük tepki çekti. Kısa sürede trende giren Semih Tayfur'un kim olduğu da merak konusu oldu.

SEMİH TAYFUR KİMDİR, KİME NE DEDİ, NEDEN TRENDE GİRDİ?

Semih Tayfur'un sosyal medyada trend olması sonrası paylaşımdan habersiz olan pek çok kişi neden trende girdiğini merak etmeye başladı. İYİ Parti Antalya Muratpaşa İlçe Başkanı olan Semih Tayfur bir takipçisinin kendisine yöneltmiş olduğu "Semih Bey LGBT'li misiniz?" sorusuna skandal olarak kabul edilebilecek bir yanıt verdi.

Takipçisinin sorusuna etiketleme yaparak yanıt veren Tayfur "Bir kadın, tanımadığı bir erkeğe sosyal medyadan böyle bir soru sorarsa cevap hakkımı birebir uygulamalı olarak kullanmak isterim. Antalya'ya gelirseniz beklerim mutlaka..." yanıtını verdi.

semih-tayfur-ne-dedi

Soruya verilen yanıtın uslübü kadar kadına yönelik verilen yanıtta kullanılan sert ifadelerde de eleştiri konusu oldu.

LGBT NE DEMEK?

1990'lı yıllarda kullanılan LGB kısaltmasından sonra kullanılmaya başlanan LGBT gay sözcüğü yerine kullanılan bir deyim olarak yaygınlaşırken, LGBT toplumunu temsil etmek amacı ile kullanılmaktadır.

SONRAKİ HABER