Üç Bankadan Bayram Öncesi Kredi Hamlesi Geldi! Nakde Sıkışanlara Geri Ödemesiz Kredi Verilecek!

Bayramda nakit sıkıntısı çekmek istemeyenlere bankalardan destek geldi! Kredinizi şimdi alın 3 ay sonra ödemeye başlayın! Akbank, Vakıfbank ve Alternatif Bank’tan ertelemeli kredi fırsatı!

Finans 23.04.2022 - 17:39 23.04.2022 - 17:42 Duygu Dilan Duman

Ramazan Bayramına sayılı günler kala artan nakit ihtiyaçları için vatandaşlar alternatif arayışları içine girdiler. Bayramda nakit sıkıntısı çekmek istemeyenler ise Türkiye’de bankacılık sektöründe öne çıkan birçok bankadan 3 ay ödemesiz kredi desteği alabilecek. İhtiyaç kredisi fırsatlarını duyuran bankaların avantajlı oranları ve geri ödeme seçenekleri ise dikkat çekiyor.

Akbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi ile bayram öncesinde hemen kredi başvurusunu yapanlar ödemelerine bayramdan 3 ay sonra başlayabilecekler. Üstelik uygun faiz oranları ve ödeme koşulları ile sunulan kredi, 36 aya varan vade olanakları ile kullanılabilmektedir. Rahat bir ödeme planı ile kullandırılacak kredi kapsamında, ilk ödeme en fazla 92 güne kadar ertelenebilmektedir. Yüzde 2,44’ten başlayan faiz oranları ile ihtiyacınız kadar nakit kredi fırsatından hemen yararlanabilirsiniz.

Alternatif Bank’tan 3 Ay Ertelemeli Kredi!

Nakit ihtiyacı çekenlere 3 ay ödemesiz dönemli olarak kredi veren Alternatif Bank, uygun ödeme seçeneklerinden de yararlanabilecek. Hızlı onay süreci ile müşterilerinin özel faiz oranlarından yararlanarak, taksit erteleme avantajları ile kredi ödemelerini gerçekleştirmeleri sağlanmaktadır. 36 aya varan vade olanaklarından yararlanarak, nakde sıkışanların bütçelerini yormadan en avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanması sağlanmaktadır.

Vakıfbank’tan Kuruluş Yıl Dönümüne Özel Ertelemeli Kredi!

vakıfbank kredi-2

3 ay erteleme seçeneklerinden yararlanarak tüm vatandaşların nakit ihtiyaçları için Vakıfbank ihtiyaç kredisinden yararlanmaları sağlanıyor. 36 aya varan vade imkanı ile kamu personeli, özel sektör çalışanı ve emeklilerin yararlanabildiği kredi, 3.000 TL’de 125.000 TL’ye kadar olan tüm ihtiyaçlar için kullanılabiliyor. Yüzde 1,55 faiz oranları ile kullandırılacak kredi kapsamında ister 3 ay erteleme imkanı ister diğer esnek ödeme seçeneklerinden herhangi birini tercih ederek bütçenize en uygun ödeme planından da yararlanabilirsiniz. SMS ile hızlı başvuru seçeneklerinin de sunulduğu kredinden bayram öncesinde hemen yararlanmak için acele edin!

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@