Üç seçenek var! 57 bin TL indirim 0.99 faizli 50 bin lira taşıt kredisi 6 ay ödeme erteleme

Hyundai kapısını sıfır araç almak için çalacak olan müşterilerine 3 ayrı seçenek ile avantaj sağlayacak. Taşıt kredisi, indirim ve ödeme erteleme olanakları sunulacak.

Üç seçenek var! 57 bin TL indirim 0.99 faizli 50 bin lira taşıt kredisi 6 ay ödeme erteleme

Araba almak isteyenler bankaların kapısını taşıt kredisi için çalarken ilan edilen faiz oranları birçok vatandaşın geri dönmesine neden oluyor. Faiz oranlarında oluşan yüksek maliyetler vatandaşların kredi ile araç alımlarını zorlaştırıyor. Bu dönemde ekonomisini zorlayanlar ise sıfır araçlara yöneliyorlar. Kampanyalı araçlarda sunulan olanaklar vatandaşların ilgisini çekiyor. İlan edilen en dikkat çeken kampanyalardan birisi de Hyundai'den geldi.

HYUNDAİ'DEN SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

Hyundai Haziran 2022 döneminin sonuna kadar geçerli olacak kampanyalarında farklı modelleri için farklı imkanlar sağlayacağını ilan etti. Bazı modellerinde ödeme erteleme avantajı ekleyen banka bazı modelleri için taşıt kredisi yada indirim seçenekleri sundu. 0.99 faiz oranıyla taşıt kredisi kullanımı Hyundai model araçlar için geçerli olurken isteyenler 50 bin liraya ulaşan indirimlerden faydalandılar. İşte Haziran ayının son gününe kadar geçerli olacak Hyundai kampanyalı araç satış ilanları.

araç kampanya hyundai 30 haziran3

* Hyundai i10 model araç almak isteyenler araçlarını şimdi alacak ödemelerini ise 6 ay sonra yapmaya başlayacaklar.

* Hyundai i20 model aracı için ise iki seçenek sundu. Birincisi isteyenler 7 bin TL'ye varan indirim olanağından faydalanacaklar. İsteyenler ise 0.99 faiz oranıyla 50 bin lira kredi çekecekler.

araç kampanya hyundai 30 haziran2

* Hyundai Elentra için ise ödeme erteleme olanağı sunuldu. Bu mode araç için ödemeler 6 ay sonra Aralık'ta başlayacak.

* Hyundai Bayon ve Hyundai Kona için de diğer iki modelde olduğu gibi 6 aylık ödeme erteleme olanağı sunuldu.

araç kampanya hyundai 30 haziran

* Hyundai Kona marka araç alacaklar 12 ay vadeli 0.99 faiz oranlı 50.000 TL Taşıt Kredisi çekebilecekler.

Söz konusu kampanya olanakları 30 Haziran tarihine kadar geçerli olacak. O tarihten sonra Hyundai Temmuz ayı için güncel kur fiyatlarına göre belirlediği yeni kampanyalarını açıklayacak.