Üçüncü Kez Dede Olan Ali Ağaoğlu Torununa My Roseville Çekmeköy Projesinden 13 Milyon Liralık Villa Hediye Etti!

Ünlü müteahhit Ali Ağaoğlu 3. kez dede oldu! Kızı Sena Ağaoğlu Kırcal ile damadı Koray Kırcal'ın Koray adını verdikleri bebekleri dünyaya gelirken Ağaoğlu'da ilk kez erkek torun sahibi oldu.

Emlak Magazin 23.11.2021 - 11:16 23.11.2021 - 11:16 Gülcan Özer

Türkiye'nin en zengin isimleri arasında yer alan Ağaoğlu İnşaat'ın sahibi ünlü müteahhit Ali Ağaoğlu 3. kez dede oldu. Sabah Gazetesi yazarlarından Bülent Cankurt tarafından yapılan habere göre Ağaoğlu'nun kızı anne oldu. 

Daha önce oğlu Alican Ağaoğlu ve gelini Miray Hanım sayesinde 2018 senesinde ilk kez dede olan Ali Ağaoğlu torunu Alin'i kucağına almış, 2019 senesinde Selin'i kucağına alan Ağaoğlu ikinci kez dede olmuştu. Kız torunları dünyaya geldiğinde de torunlarına Ağaoğlu Maslak 1453 projesinden süper lüks 280 metrekarelik rezidans daire hediye eden Ali Ağaoğlu kızı içinde kesenin ağzını açtı. 

ALİCAN AĞAOĞLU DEDE OLDU, TORUNUNA SÜPER LÜKS VİLLA HEDİYE ETTİ! 

Daha önce 2 kez dede olan Ali Ağaoğlu ilk kez erkek torun sahibi oldu. Kızı Sena Ağaoğlu Kırcal ile damadı Koray Kırcal çifti sayesinde bir kere daha torun sevgisini tadan Ali Ağaoğlu torununa yüksek fiyatları ile dikkat çeken süper lüks villa projesi olan My Roseville Çekmeköy Projesinden villa hediye etti. 

çekmeköy villa fiyatı

Söz konusu projede 460 m2 büyüklüğe sahip olan ortalama  bir villanın fiyatı 13 milyon 296 bin liradan başlarken Ali Ağaoğlu'nun çok mutlu olduğu ve Maslak Acıbadem Hastanesi'nde doğum yapan kızını ziyaret ederek torununu gördüğü belirtildi. Çift bebek mutluluğunu yaşarken bebeğe babasının ismi olan Koray adının verildiği açıklandı. Ali Ağaoğlu yeni torunu ile de geleneği bozmadı ve pahalı gayrimenkul hediyesi vermeye devam etti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@